Високотехнологічний житловий будинок: проект в стилі хай-тек

Апрель 11, 2016 – 19:38

Якщо ви хочете мати самий високотехнологічний житловий будинок, проект в стилі хай-тек здатний задовольнити ваше прагнення до інноваційним архітектурним і дизайнерським рішенням! Девіз цього стилю: «Будинок - це машина для житла». Аскетичний дизайн, великі форми, повсюдне використання скла і металу, суперсучасні конструкції і матеріали - це будинок в стилі хай-тек.

Если Вам необходимы погрузочно разгрузочные работы во время строительства дома, воспользуйтесь услугой аренда автокрана в Киеве и области по лучшей цене.

Спробуємо уявити собі житловий будинок, проект якого виконаний в стилі хай-тек, проаналізувавши основні риси даного напрямку в архітектурі:

Починаючи з проектування, і далі в процесі будівництва і організації інженерних мереж та комунікацій використовуються тільки самі інноваційні технології.
На перше місце ставиться не зовнішній вигляд, що не естетичне сприйняття, а гранична функціональність. Незалежно від того, адміністративне ця будівля або житловий будинок, проект в стилі хай-тек максимально обмежує використання усіляких елементів декору, які не мають функціонального призначення. Однак цей принцип не доводиться до маразму: допускається жертвування функціоналом заради загального дизайну, якщо по-іншому зробити не виходить. Хоча хай-тек не прагне до декоративності споруди, будинки в цьому стилі, безсумнівно, мають дуже технологічну і досить вражаючу «зовнішність».
У будівництві і обробці перевага віддається штучних матеріалів. В основному використовується скло і метал, також знаходить застосування бетон і пластик. В оформленні фасадів часто і багато використовуються дзеркальні поверхні.

Чільний колір - сріблястий металік.
Зазвичай приховувані технічні деталі в хай-тек отримують «другий шанс». Якщо ви вибрали в стилі хай-тек житловий будинок, проект виставить на загальний огляд і трубопроводи, і вентиляційні канали, і балки перекриттів. Коли мова йде про адміністративних будівлях, ліфт і сходи можуть виявитися взагалі зовні. Однак таке «вивертання навиворіт» після декорування не тільки не псує зовнішній вигляд, але і представляє певну естетичну цінність.
Конструктивні елементи в більшості своїй прості з рівною геометрією і прямими формами.
Планування гранично прагматична, в ній все підпорядковано функціоналізму і практичності.

Всі ті ж принципи використовуються і в інтер'єрі в стилі хай-тек, всюди панує технологічність: техніка по можливості вбудована, полки скляні, шафи на основі металевих каркасів (аналогічно столи і стільці), обігрівачі відкриті і так далі. Колірна гамма приглушена зі спокійними тонами білого, сірого і, звичайно, металіка.

Будинок в стилі хай-тек - це єднання способу життя сучасної людини і передових інноваційних технологій!

Похожие статьи:

  1. Як робиться електропроводка в будинку своїми руками
  2. Створюємо офісний дизайн комфортний і естетичний
  3. Способи утеплення приватного будинку: від глини до броні
  4. Проекти двоповерхових цегляних будинків в стилі Модерн