Встановити вікно своїми руками

Июнь 6, 2017 – 22:18

Рано чи пізно, але приходить час міняти вікна! І скажемо відразу, що поміняти їх не так вже й легко, як може здатися з першого разу! Майстер робить все швидко, а ось встановити вікно своїми руками досить складний процес, і потрібно чітко дотримуватися технологію монтажу! Вибираємо пластикове вікно , замовляємо його і купуємо. Після того, як його доставлять вам додому, першим ділом, потрібно перевірити чи підходить вікно за розміром у віконний отвір: для цього виміряйте розміри вікна рулеткою і заміряйте віконний отвір, він повинен бути мінімум на 4 см більше по висоті і довжині, більше можна, менше не бажано!

Заказать пласткиковые окна по выгодной цене в Алмате Вы сможете на сайте http://atlantcom.kz/uslugi/plastikovye-izdeliya/6-plastsikovye-okna-i-dveri-v-almaty.html, а так же ознакомиться со всеми нашими услугами.

З чого почати монтаж вікна

Далі, вам потрібно буде визначитися, як саме буде кріпитися віконна рама до стіни в отворі, є один дуже непоганий варіант - це через пластини і з використанням монтажної піни. Пластини прикручуємо до зовнішньої межі коробки вікна шурупами по металу, або саморізами! Довжина шурупів і саморізів повинна бути не більше товщини рами вікна, а бажано на 1-2 см менше!

Отже, заздалегідь приготуємо віконну раму до монтажу, тобто заздалегідь монтуємо на неї пластини, зміцнивши їх 2-3 шурупами. Довжина пластин не має значення на цьому етапі, їх потім можна просто обрізати! Як рама буде готова, розміщуємо її в віконному отворі і за допомогою шуруповерта або електродрилі укручуємо шурупи в пластини і у віконний отвір стіни, закріплюючи раму! Варто розташувати раму так, що б справа і зліва була однакова відстань, те ж саме стосується і зверху і знизу, тобто між рамою і стіною отвору залишити однакову відстань з усіх боків! Далі, підклинювати раму вікна заздалегідь приготованими клинами з дерев'яної дошки або спеціальних пластмасових клинів. Розклинювати потрібно поруч з кріпильними пластинами, якими ми кріпимо віконну раму до стіни! При цьому, слід ретельно вимірювати положення вікна щодо горизонталі і вертикалі, а також щодо стіни за допомогою рівня!

Як ви встигли помітити, встановити вікно своїми руками не так вже й легко, вимагає певних навичок, але все таки, якщо розкласти всі операції по поличках і виконувати їх послідовно, то нічого складного в монтажі вікна немає, і навіть більше того - зовсім не складно !

Заключний етап - зміцнюємо піною

Після того, як віконна рама буде закріплена до стіни у віконному отворі, перевірте ще раз надійність її закріплення і приступайте до монтажу самих стулок вікна, які або вже були відділені від рами, або ви їх відокремили! Навіщо відокремлювати стулки вікна від рами? Все просто: тому що вікно досить важке і 1 людині його підняти в віконний проріз будемо складно, але якщо вам є кому допомогти його підняти і потримати, поки ви його будете закріплювати, то нічого відокремлювати не потрібно! Більш того, після відділення стулок вікна їх все одно потрібно ставити назад, і мало того, що просто поставити і прикрутити в теже отвори, цілком можливо, що знадобиться ще і регулювання вікна! Так що, краще пошукайте собі помічника, що б встановити вікно своїми руками!

Отже, що містить етап: вікно встановлено і закріплено, залишається його задути піною! Я маю на увазі не скло, а щілини, які у нас утворилися між рамою і стіною віконного отвору! Сміливо можете це робити, вікно закріплено, а піна при висиханні буде лунати по сторонам, які вільні! Через 4-5 годин можна легко обрізати висохлу піну врівень до вікна!

Таким чином, у нас вийде добре закріплене вікно і не погано герметизоване від зовнішнього середовища! Так що можна зробити висновок, встановити вікно своїми руками цілком можливо, але складно!

Похожие статьи:

  1. Будинок з газобетону своїми руками
  2. Будування веранди своїми руками
  3. Встановити вікно своїми руками
  4. Будуємо басейн своїми руками
  5. Будинок з цегли своїми руками
  6. Будуємо басейн своїми руками