Як вибрати кухонну стільницю

Июнь 20, 2017 – 06:47

Кухня по праву вважається головним місцем в будинку. Запитайте будь-яку господарку, де вона проводить більшу частину часу? Тому кухня повинна бути не тільки красивою, але і практичною. Самою експлуатованої частиною кухонних меблів є стільниця. Вона щодня піддається температурним і механічним впливам. Тому, щоб не доводилося щороку купувати нову, необхідно вибирати стільницю в залежності від ступеня взаємодії.

Мы поможем сделать кухню лучше и удобной, Renovera kök, по выгодной цене в Стокгольме.

Найбільш популярні на сьогоднішній день стільниці з ЛДСП покриті пластиком. Це найменш витратний і досить зносостійкий варіант. Такі стільниці поділяють на невологостійкі і вологостійкі (покриті спеціальним складом). Вибір пластиків дуже різноманітний як за кольором і фактурою, так і по міцності.

Стільниці зі штучного каменю також дуже популярні, але коштують вони на порядок дорожче пластику. Такі стільниці виготовляються шляхом нанесення на ДСП-основу шару штучного каменю (подрібнена в пил кам'яна крихта змішана зі смолами і клеями). Завдяки своїй спочатку рідкої основі штучний камінь здатний приймати будь-яку форму. Його також використовують для ефектного напилення на раковинах і змішувачах. Стільниці зі штучного каменю можуть бути прозорими, напівпрозорими і непрозорими, а при додаванні спеціальних барвників і наповнювачів можуть імітувати натуральний камінь і дерево. Перевага штучного каменю перед натуральним - це відсутність пір, через які в стільницю можуть проникати бактерії і мікроорганізми. Так само незаперечною перевагою цього матеріалу є його ремонтопридатність. Якщо з часом поверхня штучного каменю затерлася або з'явилися відколи, то достатньо лише відшліфувати стільницю, знявши пошкоджений шари і вона знову буде як нова.

Також можна підібрати стільницю з натурального каменю або дерева. Їх текстура неповторна і красиво виглядає в інтер'єрі. Вартість натуральних матеріалів дуже висока і за технічними характеристиками у них більше мінусів ніж плюсів. Так натуральний камінь, наприклад, має пори в які можуть проникати відходи готування або випадково пролиті рідини. Видалити їх звідти неможливо і з часом в камені можуть утворитися мікроорганізми. Також натуральний камінь дуже важкий і не будь-які меблі його витримає. Дерево схильне вологості і також як камінь вбирає в себе всі рідини та інші харчові елементи. Тому натуральний камінь і дерево краще використовувати для декоративних, а не практичних цілей.

Похожие статьи:

  1. Як вибрати кухонну стільницю
  2. Як вибрати газонну траву
  3. Як вибрати душову систему