Як вибрати плитку в ванну?

Июнь 22, 2018 – 20:10

У ванній кімнаті і туалеті бажано класти керамічну плитку. Це вважається найкращим покриттям для приміщень, вологість в яких підвищена. Шпалери і фарба небажані покриття в таких кімнатах. Якщо правильно підібрати плитку, можна отримати затишну кімнату, навіть якщо вона дуже маленька. Зазвичай, в квартирах і будинках, такі кімнати невеликі за параметрами, але і їх можна зробити красивими завдяки правильному підбору покриття на стіни, в даному випадку - плитки. Почнемо розгляд плитки з колірної гами. Маленькі кімнати повинні бути світлими, тому як такі відтінки і кольори збільшують і розширюють простір. У чорному туалеті, повірте, буде не дуже комфортно поводити час. Не варто також робити приміщення однотонним.

Своим отличным качеством может похвастаться Плитка для ванной Ceramika Konskie, которая подарит вашей ванной комнате практичность и уют.

Сьогодні в магазинах керамічних покриттів є багато найрізноманітніших колекцій, куди входить плитка на підлогу і на стіни з різними орнаментами і декорами. Вам навіть не доведеться підбирати плитку за кольором, можна придбати вже готову добірку квітів і декору. В якості декорацій можуть бути панно або ж панелі, бордюри, мозаїка і т.д. Невеликий формат кімнати ще більше зменшить плитка контрастних відтінків, так що майте на увазі. Сьогодні популярним покриттям для ванних кімнат є елементи дзеркального типу. Вони явно збільшують простір приміщення і роблять його розкішним. Якщо правильно встановити освітлення у ванній, то насичені відтінки плитки зроблять її більш глибокої, що виглядає дуже добре. Простору додають тони холодного типу. чудово,

Рельєф плитки теж має велике значення. Дуже часто для обробки ванної використовують плитку глазурованого типу. Поверхня її буває як глянсова, так і матова, вибір такої плитки дійсно великий. Поверхня плитки, яка блищить, збільшує простір візуально, при цьому роблячи його яскравим. Але варто відразу зазначити, що доглядати за такою плиткою складніше, ніж за всіма іншими видами покриття, тому як саме на ній дуже добре видно патьоки, краплі води і білий наліт, який залишає волога. Така плитка вимагає постійного догляду: її потрібно мити і витирати кожен раз після використання ванної кімнати, щоб вона залишалася в первозданному вигляді завжди. Ви також можете вибрати між гладкою плиткою і рельєфною.

Якщо ваш вибір - плитка рельєфна , тоді при покупці такого виду покриття необхідно уважно переглянути її, щоб глазур була нанесена рівномірним шаром. На одній плитці цей дефект може бути не дуже помітний, але при кладці - нерівність рельєфу буде дуже сильно виділятися. Потрібно також зауважити, що в невеликих приміщеннях, не повинно бути занадто багато рельєфною плитки - її класти необхідно як якийсь акцент, а не основне покриття, тоді ванна кімната буде мати якусь родзинку. Плитка структурованого типу також повинна використовуватися у вигляді елементів, тому як суцільна структурована поверхня буде занадто стискати простір і робити його незатишним.

Похожие статьи:

  1. Як вибрати цемент правильно
  2. Як вибрати підвісну стелю
  3. Як вибрати газонну траву
  4. Як вибрати плитку в ванну кімнату?
  5. Як вибрати теплову завісу?