Як вибрати шафу-купе?

Февраль 9, 2017 – 17:22

Шафи-купе давно і надовго завоювали любов покупців. І переоцінити їх гідності складно. Правильно спроектований шафа-купе ергономічно і легко вмістить в себе все, що Ви задумали в ньому зберігати; шафа перетворить інтер'єр квартири і приховає недоліки приміщення: закриє трубу, нішу, приховає кривизну стіни і допоможе візуально розширити приміщення!

Правильным выбором для хранения ваших вещей будет шкаф купе заказ харьков из качественного материала и по лучшей цене.

Вибір шафи-купе - відповідальний захід! Ринок меблів рясніє величезною кількістю пропозицій. Як же вибрати з цього різноманіття хороший шафа-купе? Асортимент матеріалів, забарвлень, варіантів обробки і внутрішнього наповнення шафи настільки великий, що визначитися буває нелегко.

Щоб Ви залишилися задоволені результатом замовленого вироби, не вийшли за рамки запланованого бюджету і не залишили поза увагою жодної важливої деталі, пропонуємо Вашій увазі поради щодо вибору шафи-купе. Сподіваємося, що вони допоможуть Вам, коли гостро постане питання «Як вибрати якісний шафа-купе?».

Як вибрати матеріал?
Вибір матеріалу для шафи-купе - це, мабуть, одна з найважливіших завдань, з якою Ви зіткнетеся. Як правило, корпус і внутрішнє наповнення шаф-купе виготовляється з панелей ДСП або МДФ різної товщини. Товщина панелей шафи, щоб уникнути провисання, повинна розраховуватися виходячи з ширини кожного конкретного прольоту (полки). Це досить важливе питання, який краще довірити професіоналам, які мають досвід проектування шаф.

ДСП
ДСП - деревно-стружкові плити, яка виготовляється шляхом пресування частинок деревини під дією високих температур з додаванням сполучного речовини. Як правило, в якості сполучного речовини використовують формальдегідні смоли. Поверхні плит ламінують, на торці накочуються кромку. І варіантів квітів і обробок тут маса! ДСП - найпопулярніший матеріал, який використовується для виробництва шаф-купе. Крім таких переваг, як міцність, легкість і зручність використання, він ще й набагато бюджетні інших. При покупці шафи-купе звертайте увагу на крайку! ДСП боїться вологи, але тільки в тому випадку, якщо кромка неякісно заламінована.

МДФ
МДФ - абревіатура являє собою транслітерацію англійської назви Medium Density Fiberboard (MDF). Дослівний переклад «среднеплотная деревоволокнистих плит». Цей матеріал виготовляють з деревної тирси дрібної фракції. Під час виготовлення панелей деревину перемелюється, потім обробляється парою під високим тиском, ретельно сушиться і склеюється за допомогою парафіну і лінгін. Варто відзначити, що МДФ абсолютно екологічно безпечний і нешкідливий для здоров'я людини. МДФ дуже міцний, стійкий до вологи і гарячого пару. Відповідно, і шафа-купе, виконаний з МДФ, буде коштувати дорожче, ніж аналогічний йому шафа-купе з ДСП.


Визначаємося з розмірами:
Після того, як Ви вибрали матеріал для шафи, слід задуматися над розмірами майбутньої шафи-купе, а саме визначитися з його висотою, шириною і глибиною, тобто вибрати шафа-купе за розмірами, які необхідні саме Вам.

Як вибрати вбудована шафа-купе? В цьому випадку у шафи можуть бути відсутні бічні стіни, підлогу, стелю і задня стінка. Це істотно знижує вартість шафи. Однак кріпитися всі елементи шафи будуть безпосередньо до стін, якими обмежена Ваша кімната. Якщо Ви дорожите обробкою стін, підлоги і стелі, то слід вибрати корпусний шафа-купе. Також слід пам'ятати, що вбудована шафа-купе можна буде перенести в інше місце - він буде створений виключно для конкретної ніші або кута. У той час як корпусний шафа-купе можна буде абсолютно спокійно перемістити в будь-яке інше місце при необхідності.

Висота шафи-купе обмежена тільки висотою стель, якою володіє Ваша квартира. Однак, якщо стеля натяжна, то технологічний зазор до шафи обов'язковий (не менше 50 мм!). Це допоможе уникнути його пошкодження і зайвих витрат.

Хочемо звернути Вашу увагу на таку річ, як глибина шафи. Золотою серединою обраний розмір в 600 мм. При такій глибині шафи штанга для вішав з одягом буде розміщена звичним чином. Одяг не буде заминатися, і шафа-купе буде більш ніж містким. Однак і тут можна знайти вихід з положення. Якщо Ви обмежені по глибині розміром стіни, то в хід підуть торцеві вішала. Причому, можна використовувати для шафи як стаціонарні, так і висувні - вирішувати тільки Вам.

Похожие статьи:

  1. Як вибрати сейф
  2. Як вибрати підвісну стелю
  3. Як вибрати газонну траву
  4. Як вибрати "тепле" вікно?
  5. Як вибрати Піноплекс?
  6. Як вибрати сейф