Яку із дверей поставити у ванну

Июнь 7, 2017 – 22:15

За останні роки між дизайнерами нерідко виникають маленькі суперечки з приводу того, які двері найкраще будуть підходити для установки у ванній кімнаті. Одні дотримуються думки, що сюди слід ставити саму звичайну двері на зразок тих, які стоять по всій квартирі. Інші стверджують, що для даної зони підійде тільки вологостійкий варіант, якому будуть не страшні перепади температур. Вони ж запевняють, що звичайна дерев'яна двері, зважаючи на свій натурального походження, просто вийде з часом з ладу під впливом високої вологості. Я наприклад поставив двері, які на зображенні, але це вологостійкі двері! Скажу вам більше, що вибрати двері для ванної кімнати виявилося проблемою, принаймні для мене, і саме під цю двері вже робилися під замовлення всі інші двері квартири! Так що, двері у ванну складніше вибрати, ніж вхідні двері!

Для вас найбільший супермаркет дверей Маркет-Двері пропонує великий вибір різноманітних дверей на будь-який смак.

Всі описані вище думки мають певну частку правди, однак при цьому те, наскільки швидко і сильно буде зруйнована конструкція дверей під впливом пари і вологи, залежить як мінімум від планування ванної та її розмірів. Є ванни, в яких душові огороджені від основного приміщення. Вода в цьому випадку обов'язково буде потрапляти на двері. Вологість швидко наздожене двері, якщо вона розташована близько до ванни. Якщо ви після довгих роздумів, прийшли до висновку, що намокання не уникнути, то придбайте стійку до вологи модель. У необхідності покупки таких дверей не повинно бути сумнівів, якщо ванна і санвузол суміщені, сама кімната має невеликі розміри і їй користується кілька людей. У таких ванних кімнатах, до того ж, рідко буває обладнана хороша вентиляція.

Якщо ж з вентиляцією все в порядку, а душ надійно відгороджений від дверей спеціальною перегородкою, то двері можуть бути обрана, виходячи з того, наскільки вона поєднується з дизайном інтер'єру в загальному. Деякі поради по ремонту у ванній.

Похожие статьи:

  1. Фундамент як основа будинку
  2. Як вибрати газонну траву
  3. Зовнішня облицювання будинку
  4. Як вибрати душову систему
  5. Оздоблення фасаду будинку
  6. Зовнішня облицювання будинку
  7. Оздоблення фасаду будинку