Проекти

Октябрь 20, 2014 – 07:40

Перш ніж приступити до будівництва котеджу з цегли власними руками, необхідно отримати дозвіл, намітити ділянку, розробити проект, опрацювати момент організації будівельного майданчика і розміщення матеріалів. Також вкрай важливо провести раціональний розподіл будівельних робіт. Необхідні матеріали, вироби слід розмістити на майданчику таким чином, щоб до них забезпечувався максимально вільний доступ. Такі матеріали, як шлак, цемент, вапно, цемент, необхідно розмістити недалеко від будівельного майданчика. Важливо, щоб це місце було сухим. При складанні плану ділянки, потрібно передбачити наявність ями для гасіння вапна, при розробці якої також слід розрахувати кубатуру і глибину.

Строительная фирма “Анжио” предлагает вам широкий ассортимент облицовочных кирпичей, если нужны кирпичи наши специалисты помогут Вам выбрать именно тот кирпич, которой подойдет именно для вашей стройки, правильно произведут расчет потребностей материала.

Перед початком будівництва самого будинку важливо провести всі необхідні комунікації: газопровід, каналізацію, електромережу. Хороший графік, продуманий до дрібниць, допоможе позбутися від проблем і заощадить час, витрачений на проведення будівельних робіт. Загальне будівництво всього котеджу займає приблизно 2-3 місяці. З метою підвищення ефективності вкладень варто передбачити поетапне зведення будинку.

Отже, нарешті дійшла черга до фундаменту. Як здійснити його заливку власними руками? Цю роботу може зробити кожен, не вдаючись до допомоги сторонніх фахівців. Для початку робиться розмітка фундаменту за допомогою молотка, мотузки і кілочків. Щоб виключити розтріскування фундаменту в майбутньому в його конструкцію вводиться армирующее фиброволокно. Якщо це буде зроблено, фундамент будинку з легкістю переживе і етап усадки, і подальшу експлуатацію. Розмітка виконується з урахуванням внутрішньої і зовнішньої сторони фундаменту. Важливо пам'ятати, що ширина фундаменту повинна бути однаковою по всьому периметру. Слід вивести правильні діагоналі, інакше при зведенні стін ви отримаєте криві кути. Якщо вийшло так, що період заливки фундаменту припав на зимовий час, варто використовувати додатковий модифікатор АрмМікс Нордпласт. Ця добавка не боїться морозів і дозволяє вести будівельні роботи в зимовий час року при температурах до мінус 150 градусів.

При влаштуванні фундаменту в зимовий час року, необхідно рити більш глибоку траншею, на таку глибину, де грунт не промерзає. В той же момент верхній родючий шар можна використовувати для планування ділянки, її вирівнювання. Також родючий грунт придасться для ландшафтних робіт.

Сьогодні існує безліч способів закладки фундаменту, про сам економічному з яких ми зараз і розповімо. Для цього способу будівництва фундаменту вам будуть потрібні: глина, пісок, бутовий камінь, руберойд, вода, щебінь, розміром фракцій 5-20 мм. Фундамент складатиметься з двох частин - наземної і внутрішньої. Важливо не упустити такого моменту, як підготовка технологічних отворів під комунікації у внутрішній частині фундаменту. Після того, як траншея буде викопана, в ній за допомогою дерев'яних кілочків і шматків арматури кріпиться гідроізоляція по всьому периметру. В якості гідроізоляції використовується руберойд. Отриману траншею потрібно «Забута». Як це робиться? В яму на спеціальну піщану подушку товщиною близько 10 см. Рядами укладається бутовий камінь. Укладання здійснюється до самої поверхні. Укладання повинна проводитися не надто щільно. Далі необхідно замісити глину з водою, до того моменту поки ні вийде пастоподібна консистенція. Цей склад заливається в порожнечі до того моменту, поки глина не відобразиться на поверхні по всьому периметру фундаменту майбутнього будинку.

Тепер потрібно дати час фундаменту підсохнути. Залиште роботи приблизно на тиждень, цього часу буде достатньо. Семи днів вистачить для підготовки опалубки і продовження зведення фундаменту. Для цього буде потрібно придбати дошки товщиною 20-30 мм., Запастися цвяхами розміром 70 мм, ну і, звичайно, руберойдом. Тепер нам необхідно з дощок сколотити щит, і з внутрішньої сторони до нього прикріпити руберойд. Це потрібно для того, щоб при заливці опалубки, фундамент вийшов ідеально гладким і рівним.

Наземна частина фундаменту також має декілька частин. Перша частина - це камені, покладені на цементний розчин. Пропорція розчину наступна: цемент марки М-500, пісок в співвідношенні один до чотирьох. Друга частина - залізобетонний пояс, що з арматури, покладеної на цементний розчин, таким чином, аби вийшло мінімум пустот. У цій частині фундаменту слід влаштувати вентиляційні отвори. Для цього використовується металева труба діаметром 100 мм., Довжиною рівній ширині фундаменту. Перед укладанням, труба забарвлюється масляною фарбою.

Розташування отворів вентиляцій має бути передбачено таким чином, щоб вони знаходилися на сусідніх, а не на протилежних стінах.

Коли фундамент буде піднято на необхідну висоту, можна приступати до обв'язки арматури для залізобетонного пояса. Арматура підійде будь-яка, втім, як і дріт. Можна застосовувати, як товсту алюмінієвий дріт, так тонку сталеву. Заготовки з арматури укладаються на фундамент. Всередину кожної додаємо невеликі камені, щоб додати об'єм. Готуємо розчин. Склад бетону виглядає так: цемент - одна частина, пісок - три, щебінь - п'ять. Коли опалубка буде встановлена можна переступати до заливці бетону. Сохнути бетон повинен стільки, щоб між опалубкою і фундаментом почали з'являтися тріщини. Після цього виводимо фундамент в нуль. Використовуючи рівень, товсту волосінь і розчин, робимо поверхню горизонтальної.

Пам'ятайте, що не можна залишати незакінченого будівництва на зимовий період. Коли фундамент буде закінчений, засипте пазухи стіни глиною, щоб навесні продовжити будівництво.

Похожие статьи:

  1. Тенденції в будівництві будинків з цегли і газоблоки
  2. Що вибрати для будівництва будинку, цегла або дерево
  3. З чого почати будівництво будинку з нуля?