Заміський будинок з газобетону неймовірно комфортний

Июнь 2, 2015 – 11:37

Газобетон, матеріал надійний і випробуваний часом, використовується для зведення несучих і внутрішніх стін будівель, формування плит перекриттів, віконних і дверних перемичок, а також застосовується просто як утеплювач.

На нашем сайте http://gruzopotok.com.ua/catalog/zp/all/samosval/ Вы сможете воспользоваться нашими услугами и взять в аренду для грузоперевозок спец технику. Гарантируем надежность и качественность.

Заміський будинок з газобетону: переваги в експлуатації
Заміський будинок з газобетону неймовірно комфортний. Оскільки газобетон відрізняється низькою теплопровідністю, в заміському будинку з газобетону буде відмінно зберігатися тепло. Стіни з такого матеріалу володіють звуконепроникністю, забезпечуючи в приміщенні спокій і тишу.
Газобетон - матеріал не горючий, тому його використання виправдане міркуваннями пожежної безпеки. Газобетон ще і довговічний. Заміський будинок з газобетону буде стояти десятиліттями і не потребувати капітального ремонту. Стіни з газобетону не деформуються, що не промерзнуть глибокої взимку, не покриються цвіллю. Газобетон витримує різкі перепади температур.
Заміський будинок з газобетону: технологічні переваги
Газобетон виробляється заводським шляхом так, що блоки з нього відрізняються точними пропорціями і рівними поверхнями. Використовувати їх в будівництві дуже легко, особливо при реалізації нестандартних архітектурних рішень.

Блоки з газобетону випускаються великих розмірів, тому будувати заміський будинок з газобетону набагато швидше, ніж із цегли.
Газобетонні блоки з'єднуються між собою за допомогою спеціального будівельного клею, тому шви виходять дуже вузькими. Користь такого підходу полягає в мінімальній втраті тепла в ділянках між блоками.
Економія при будівництві заміського будинку з газобетону складається і за рахунок скорочення витрат на утеплення будинку. У Санкт-Петербурзі заміський будинок з газобетону, призначений для постійного проживання сім'ї, може мати стіни товщиною 400 мм без будь-якого додаткового методу утеплення стін. Якщо ж розглядати будинок з газобетону під дачу, де передбачається сезонне проживання навесні, влітку, восени, то товщина зовнішніх стін може бути зведена до 300 мм.
Властивості газобетону вивчені вже давно, технологія будівництва апробована в багатьох країнах, тому зведення заміського будинку з газобетону - виважене і логічне рішення.

Похожие статьи:

  1. Цегляний Будинок Проекти Компактного Будинки
  2. Побудувати будинок з газобетону недорого і легко
  3. Заміський будинок - з дерева або цегляний и скупка ноутбуков
  4. Чому проекти будинків з пінобетону настільки популярні?