Зовнішня обробка цегляного будинку - важливий момент

Июнь 19, 2015 – 09:15

Найважливіший момент, що створює неповторність будинку - це його обробка. Зазвичай обробкою дизайнери займаються на заключних етапах зведення будівлі, але є і виключення - це цегляні будинки. Можна спорудити унікальний орнамент, використовуючи лицьову цеглу різного кольору, різної фактури. Такі візерунки можуть бути уздовж карнизів, біля дверей, вгорі будинку або між дверних прорізів. Не варто забувати про вертикальних швах і врахувати розміри місця розміщення і самого орнаменту.

У нас представлена качественная декоративная штукатурка цена доступна для любого клиента.

Відмінний варіант обробки цегляного будинку із залишків цементу. Цементним розчином можна залити мармурову крихту, гальку або залишки граніту, вийде оригінальний і бюджетний варіант декору.


Є сенс обштукатурити цегляні стіни. Це додасть не тільки гладкість і візуальну привабливість, але і захистить стіни від негативних впливів навколишнього середовища. У розчин для штукатурки також можна додати декор. Креативно виглядає вапняна штукатурка, яку можна пофарбувати.

Особливу увагу приділяйте колірній палітрі. Не варто використовувати більше двох кольорів, а також надто похмурі або яскраві відтінки. Адже навіть сама вишукана архітектура може постраждати від невдало вибраної колірної гами.

Похожие статьи:

  1. Проект цегляного будинку з Балконом
  2. Вибираємо проект цегляного будинку. Як не зробити помилку?
  3. Фундамент для цегляного будинку своїми руками
  4. Оздоблення фасаду цегляного будинку сайдингом