Зведення цегляних будинків залишається популярним видом будівництва будівель

Апрель 27, 2015 – 15:01

Не секрет, що кам'яні стіни будинку завжди більш надійні, служать не один рік, мають високий рівень вогнестійкості і не вимагають особливих витрат на утримання від свого власника, і це далеко не всі переваги будинків, стіни яких побудовані з цегли.

Мы предлагаем вашему вниманию скинали с фотопечатью, которые украсят вашу кухню и сделают ее уникальной.

На сьогоднішній день зведення цегляних будинків залишається найбільш популярним видом будівництва будівель і споруд. Багато цегляні будинки, будівництво яких датується 18-19 століттям, збереглися до сьогоднішніх днів, і демонструють нам свою прекрасну форму.

Однак, незважаючи на те, що цегляні будинки залишаються найбільш популярними, цегляна кладка, виконувана стандартним способом, значною мірою поступається по своїх теплозахисних властивостях іншим, більш сучасним матеріалам, використовуваним для будівництва будинків. Так, наприклад, для того щоб розрахункова температура зовнішнього повітря була 30 0С, товщина цегляної кладки повинна бути не менше 64 сантиметрів, а це 2,5 цегли, тоді як для забезпечення таких же умов при будівництві дерев'яного будинку товщина стіни повинна бути не більше 20 сантиметрів.

Сьогодні в будівництві цегельного будинку може використовуватися червоний або білий цегла. Комбінуючи ці два види цегли при виконанні кладки, можна виконати оригінальні прикраси архітектурної форми.


При виготовленні червоної цегли його формують з глини, після чого піддають обробці високою температурою в печі для випалювання. Саме процес випалу є найбільш важливим, оскільки значною мірою впливає на його якість, а значить, і на якість майбутньої будови. При високій температурі, яка дуже близька до точки плавлення, пори, які й були в матеріалі, закриваються, і цеглина перестає поглинати вологу. Якщо при виготовленні матеріал не піддавати температурній обробці, це може стати причиною того, що в ньому буде накопичуватися вода, яка в зимові морози замерзне і призведе до того, що цегла розкришиться.

Крім силікатної або червоної цегли при будівництві цегельних будинків часто використовують цегляні блоки, які відрізняються від стандартного матеріалу своїми розмірами. Застосування в будівництві цегляних блоків дозволяє виконувати кладку акуратно і красиво.

Для того щоб споруда володіло меншою вагою і підвищеними теплотехнічними характеристиками, в будівництві може використовуватися пористий цегла, маса якого в середньому на 20 відсотків менше стандартного матеріалу.

Серед основних переваг цегляних будинків можна назвати високий рівень захищеності від загорянь, що робить їх більш надійними. Цегляні будинки стійкіші до негативного впливу атмосферних опадів. Цегла, як матеріал для будівництва будинку, прекрасно забезпечує теплоізоляцію будинку і його шумоізоляцію, не схильний до дії цвілі, грибків і хвороботворних мікроорганізмів.

Похожие статьи:

  1. Сучасні цегляні будинки являють собою красиві, акуратні і теплі будівлі
  2. Утеплення цегляного будинку зовні и настольные лампы купить Украина в компании Евростиль
  3. Будинки з цегли залишаються показником добробуту людини
  4. Зведення цегляних будинків має свої особливості і секрети
  5. Проекти цегляних будинків з гаражем мають вагому перевагу