Будівництво барбекю для дачі

Декабрь 30, 2016 – 13:20

Важко уявити відпочинок на дачі без ароматного шашлику або запеченого на вугіллі м'яса. Тому багато власників заміських будинків не тільки купують мангал, а й облаштовують зону відпочинку для приємного проведення часу.

Решили построить дом, магазин Будсклад для строительства предоставляет широкий ассортимент товара отличного качества и доступные цены.

Будівництво барбекю для дачі - мрія багатьох любителів відпочинку на природі. Але це досить складний процес, де є свої правила і нюанси. Краще, звичайно, довірити будівництво барбекю фахівцям. Але якщо Ви зважилися взятися за цю непросту роботу самостійно, то процес будівництва можна розділити на кілька важливих етапів.

Етапи будівництва барбекю з цегли
Перш за все слід визначитися з місцем, на якому буде встановлюватися спорудження. Для цього найкраще вибрати місце на ділянці, яке буде зоною відпочинку, і де можна буде приємно провести час. Також це чудова можливість облагородити ландшафт ділянки, розмістивши тут оригінальну альтанку, облаштувавши це місце різноманітними аксесуарами, надавши зоні відпочинку оригінальний і стильний вигляд. Головне - не зводити барбекю поблизу будівель, щоб в разі чого уникнути їх загоряння.


Далі будуємо фундамент. Перш ніж звести фундамент, на землі завдають необхідні розмітки і викопують траншею, глибина якої повинна бути приблизно 10-15 см. Далі необхідно спорудити опалубку, закріпивши її опорами з дерева. Дно траншеї засипають піщаною подушкою і заливають цементним розчином. Щоб підстава була міцним і надійним, відразу не заливають весь розчин, а конструкцію зміцнюють арматурою. По завершенні робіт потрібно перевірити кути із застосуванням будівельного рівня.

Після того, як бетон застиг, опалубку слід прибрати і почати укладати спеціальний пічної цегла. Необхідно дотримуватися відступ від краю, він повинен бути близько 4 см. Кладка цегли виробляється в шаховому порядку. Після укладання кожного шару слід перевіряти за допомогою рівня рівномірність укладання. Для ноги барбекю потрібно приблизно вісім шарів цегли. З висотою грубки можна експериментувати, але бажано не робити її дуже високою, оскільки тоді вона буде менш стійкою.

Далі формують дно для топки. Підстава обов'язково має бути армованим і виготовленим з міцного цементного розчину. Тут також застосовують опалубку, яку встановлюють на висоті "ноги". Бетонним розчином слід залити не тільки стільницю, але і порожнечу, яка є у внутрішній частині "ноги". Знову дати час, щоб розчин застиг. Як тільки підстава застигне, на нього викладають вогнетривку цеглу в один шар.

Будуємо стіни для топки. Кладка відбувається в тому ж режимі, як і інші частини барбекю. Головне - фронтальна сторона печі повинна залишатися порожньою. Всього для зведення стіни потрібно приблизно вісім рядів цегли. На даному етапі будівництва закріплюють в цементному розчині кріплення для шампурів і для решітки.

Димохід. Для облаштування димаря використовують армовані балки, які заздалегідь виготовляють за допомогою опалубки за формою, що нагадує лоток. Таких балок необхідно чотири штуки. Балки обкладають цеглою так, щоб вийшло отвір для виходу диму. Викладати цегла слід таким чином, щоб димохід був заввишки близько 30 см.

Завершальною стадією будівництва є зведення даху у димоходу. По кутах конструкції формують стовпчики з половинок цегли, які далі необхідно встановити на бетонну плиту.

В кінці конструкцію можна заштукатурити або обробити плиткою. Але можна залишити і в тому вигляді, як вона є, оскільки вид цегляної кладки виглядає цілком добре.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинку взимку
  2. Будівництво цегляних будинків
  3. Будівництво з цегли
  4. Будівництво будинків із цегли
  5. Будівництво будинків з сiбiта
  6. Будівництво будинку взимку