дизайн

Октябрь 27, 2014 – 19:53

Цегла - це найдорожчий і престижний будівельний матеріал. Будинки з цегли стоять сотні років, і просторий цегляний будинок без сумніву стане вашим фамільним маєтком, в якому будете жити ви і ваші праправнуки.

Если вы нуждаетесь в помощи электрика, мы предлагаем Вашему вниманию профессиональный, квалифицированный электрик в Киеве, электромонтажные работы выполнит на высшем уровне. Мы гарантируем качественно выполненную работу.

Теплий, затишний будинок з цегли максимум захищений від негоди і руйнує зовнішньої середовища, він по справжньому стане вашою фортецею.

Найбільшого поширення набули два типи цегли: керамічний (глиняний) і силікатний, вироблений з вапняно-піщаної суміші з різного роду добавками.

Глиняна цегла за структурою може бути повнотілою або пустотним. Порожнечі в матеріалі утворюються при його формуванні і можуть бути наскрізними або замкнутими. Пустотний цегла легше повнотілої, а кладка з нього володіє кращими теплоізоляційними властивостями.

Зменшення маси цегли, обумовлене наявністю пустот, дозволяє виробляти камені більшого розміру, ніж стандартний (250х125х65 мм).

Використання полуторних (250х125х88 мм) і подвійних (250х125х138 мм) цеглин дає можливість знизити витрату розчину кладки, а також скоротити час, необхідний для зведення стін.

Силікатна цегла використовується рідше глиняного, т.к. добре вбирає вологу і, як наслідок, має порівняно невисокою морозостійкістю, що призводить до його швидкого руйнування. Крім того, у силікатний цегли, на відміну від керамічного, підвищена щільність і більш низькі теплоізоляційні характеристики.

Переваги цегляних будинків

Якщо порівнювати сам цегла, який використовувався при будівництві в радянські часи, і цегла, з якого будують будинки сьогодні, то різниця стає очевидною.

Цегла, який застосовується для будівництва будинків в наші дні, зроблений у вигляді досить легкої кераміки і звичайно має в собі безліч отворів, які дозволяють додати цеглі відмінні теплоізоляційні властивості.

Завдяки цьому цегляна стіна товщиною в вісімдесят сантиметрів без застосування ще яких або матеріалів для теплоізоляції має такі ж якості теплозбереження, які могла б мати стіна двометрової товщини, зроблена з дерева!

цегляний будинок

Здатність зберігати тепло в будинку - це головна перевага цегли, і, звичайно, не можна забувати про такий важливий якість цегли, як його довговічність. Він є одним з найбільш міцних і надійних будівельних матеріалів, якщо, однак, при його виготовленні дотримувалися всі встановлені норми.

Крім теплозбереження і довговічності, будівництво будинків з цегли має й інші позитивні сторони. Цегла відповідає нормам пожежобезпеки, так як він не горить. В цеглі не виникають процеси гниття, він не може бути зіпсований якими-небудь шкідниками, атмосферні опади і сонячні промені на нього не впливають ніяким чином. Цегла пропускає в будинок необхідну кількість повітря, а в літній період захищає повітря в будинку від перегрівання.

Недоліки цегляних будинків

Для обробки цегляних будинків існує дуже багато різних варіантів. Але потрібно сказати, що необхідність застосування будь-яких матеріалів для оздоблення будинків із цегли, вважаються негативною стороною цегельного будівництва. Однак, у порівнянні з усіма перевагами цегляних будинків, цей нюанс з суттєвий. Хоча все-таки не варто забувати, що через цементного розчину, яким покривають стіни при обробці, цегляний будинок втрачає приблизно третину свого тепла, адже цемент є одним з будівельних матеріалів, які мають високу теплопровідність. Але завдяки спеціальним матеріалом утеплювача матеріалами, все ж вдається уникнути такого рівня втрати тепла будинки.

цегляний будинок

Особливістю цегли, яка є дуже небажаною, але, тим не менш, вона присутня, є його гігроскопічність. Враховуючи те, що цегла, як губка, швидко насичується вологою,

будинок потрібно опалювати дуже добре, щоб стіни не були занадто вологими і не накопичували в собі холод і вогкість.

Як вже говорилося раніше, цегла не займається,але вогонь може завдати йому дуже велику утрату. Після пожежі цегла втрачає понад шістдесят відсотків міцності, тобто він стає дуже пухким.

Недоліком будівництва будинків із цегли є і те, що через велику маси стін для таких будинків потрібно підготовляти дуже потужний фундамент на глибину промерзання грунту.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинків із цегли і газосилікатних блоків
  2. Про будівництво будинків з цегли або піноблоків
  3. Будівництво будинків із цегли надійно і міцно