дизайн

Октябрь 19, 2014 – 15:45

Фундамент - це основна частина споруд, яка приймає і розподіляє всі навантаження конструкцій. Вид фундаменту вибирають залежно від типу грунту і архітектурних особливостей будівлі. При закладанні фундаменту важливо не просто враховувати геокліматичні особливості місцевості, потрібно ще правильно підібрати будівельні матеріали.

Наша гранитная мастерская предлагает вашему вниманию широкий ассортимент изделия из гранита, на нашем сайте http://lukomskiy.com.ua/ вы сможете получить дополнительную информацию. Мы дорожим своей репутацией, гарантируем качественную и безупречно выполненную работу.

види фундаменту

При будівництві будинків використовуються різні види фундаменту:

монолітний

свайний

Стовпчастий

плитний

стрічковий

гвинтовий

Найбільш популярний при будівництві приватних будинків стрічковий фундамент. Його виконують у вигляді смуги із залізобетону, яка розташована по всьому периметру будівлі. Такий тип фундаменту доцільно використовувати при будівництві будівель, де планується розмістити просторий підвал або гараж.

Для будівництва легких дерев'яних споруд використовують монолітний фундамент. Такий тип фундаменту характеризується постійністю плити основи при будь-яких рухах грунту.

Фундамент палі використовують при зведенні великогабаритних будівель на нестабільних грунтах. Це один їх самих дорогих видів фундаменту і рідко застосовується при будівництві приватних будинків.

Стовпчастий фундамент вважається одним із самих недорогих видів фундаменту, який використовують при зведенні тільки легких будівель. Він споруджується з стовпів, між якими створюється спеціальна конструкція з бетону і цегли. Може бути використаний тільки на стійких грунтах.

При будівництві невеликого будинку можливе застосування плитного фундаменту, який одночасно може служити підставою для підлоги. Він є різновидом монолітного фундаменту і володіє всіма його властивостями.

Гвинтовий фундамент незамінний при будівництві будинків на нестійких грунтах або ділянках з великим вмістом грунтових вод. Створюється такий фундамент з гвинтових паль з навареними на них лопатями. Може застосовуватися при будівництві приватних будинків на складних ділянках.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинку з цегли за правилами
  2. Будівництво будинку з черепашнику своїми руками
  3. Будівництво будинку з цегли. Всі плюси і мінуси