дизайн

Октябрь 28, 2014 – 11:30

Якісно побудований будинок з цегли має цілий ряд позитивних якостей, він:

відрізняв підвищеною комфортністю і довговічністю;

-цілком здатний прослужити без капітальної реставрації 100-150 років;

-Стійкий до всіляких природним атмосферним факторам: йому не страшний ні дощ, ні сильний вітер, ні мороз, ні спека.

На сайте нашей интернет аптеки Всегда готов есть http://vsegda-gotov.com.ua  сиалис инструкция по применению и описание препарата. И я принимаю.

Види і характеристики цегли для будівництва цегельного будинку

керамічна цегла

Для будівництва будинку з цегли використовують як керамічна (червоний) цегла - виготовлений з глини, так і силікатна (білий) - складається з піску, вапна і деякої кількості добавок.

Переваги керамічної цегли - універсальна область застосування, міцність, екологічність, стійкість до зовнішніх погодних впливів.

Переваги силікатної цегли - доступна ціна і високі звукоізоляційні властивості.

Обидва ці види цегли в залежності від розмірів можуть бути одинарними (25х12х6,5 см), подвійними (25х12х13,8 см) і полуторними (25х12х8,8 см). Використання подвійних цеглин (їх ще називають будівельними каменями або блочками) скорочує час цегляної кладки і обсяг необхідного розчину. Іноді, для зручності роботи, при будівництві будинку з цегли, використовують як одинарний так і полуторний або подвійний цегла, виконуючи комбіновану кладку.

Керамічна цегла, використовуваний для будівництва будинку, як і силікатна, може бути повнотілою або порожнистою, а за призначенням - рядовим, облицювальною або спеціальним.

Одним з важливих показників цегли - його міцність (позначається літерою М і цифрою, яка позначає яке навантаження в кг на 1см2 може витримати цегла цієї марки).

Для будівництва будинку з цегли висотою в кілька поверхів необхідно вибирати цегла міцністю не менше М100, а при використанні цегли для будівництва фундаменту або цоколя - не менше М 150.

При використанні цегли для будівництва будинку з більш низькою маркою міцності доведеться збільшувати товщину стіни. Наприклад, одній і тій же міцності можна досягти двома способами: викласти стіну в півтора цегли високої марки, або в дві цеглини, але маркою нижче.

Крім цього, необхідно врахувати, що міцність цегляної кладки залежить і від марки і якості розчину, а також товщини і щільності швів. Детальніше про переваги та недоліки цегли - в статті: "Будівельні матеріали для стін будинку".

Скільки необхідно цегли для будівництва будинку?

Якісний цегла - досить дорогий матеріал. Щоб не закуповувати зайвого потрібно підрахувати його необхідну кількість для будівництва будинку з урахуванням запасу - до 10%.

Щоб розрахувати, скільки необхідно цегли для будівництва будинку слід:

Визначити довжину зовнішніх стін (периметр будинку).

Підрахувати площа зовнішніх стін (периметр помножити на висоту стіни і відняти площа віконних і дверних прорізів).

Вибрати тип кладки (товщину стіни і її конструкцію).

Визначити необхідну кількість цегли для будівництва зовнішніх стін (помножити площа стін на кількість цеглин на 1 м2 відповідної кладки).

Визначити за цією ж схемою необхідна кількість цегли для зведення внутрішніх стін і перегородок.

Такий розрахунок дозволить визначитися з необхідним об'ємом будівельного матеріалу для стін і скласти приблизний кошторис будівництва будинку з цегли.

Основні правила кладки стін при будівництві будинку з цегли

Знайти професійних майстрів для будівництва будинку з цегли не складе особливих труднощів, та й самому освоїти цегляну кладку цілком під силу будь-якій людині - було б бажання.

При будівництві будинку з цегли необхідно враховувати, що цегла здатний вбирати воду - ця здатність (показник водопоглинання) вимірюється у відсотках і зазвичай нормується в межах 6-16%. Для зовнішніх стін краще вибирати цегла з найнижчим водопоглинанням. Цегляну кладку обов'язково відокремлюють від бетонного цоколя горизонтальній гідроізоляцією.

Утеплення стін будинку з цегли

Здатність зберігати тепло в стінах побудованого будинку одне з важливих якостей цегли. Його теплопровідність залежить від його щільності: чим вище щільність, тим більше теплопровідність. Коефіцієнт теплопровідності повнотілої керамічної цегли - 0,5-0,8 Вт / м на 1 град.С, а пустотілого - 0,34-0,43 Вт / м.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинків із цегли і газосилікатних блоків
  2. Будівництво будинку з цегли з монолітним пінобетоном
  3. Будівництво будинків із цегли - це сьогодення і майбутнє домобудівництва
  4. Будівництво будинку з цегли - особливості та переваги