Будівництво одноповерхових цегляних будинків

Июнь 4, 2015 – 07:41

Мы предоставляем качественный цемент, купить цемент киев Вы сможете по самым лучшим ценам.

Отже, будівництво невеликих цегляних будинків має ряд переваг:
легкість зведення і ремонту;
зручність кладки;
розташування приміщень на одному рівні, що дуже зручно;
легко утеплювати приміщення;
в одноповерховому будову просто рівномірно розподілити опалення;
скорочення тепловтрат;
простота обробки;
економія грошей, часу на будівництві і місця на ділянці.

Цегляні будинки - дуже міцні та довговічні. Вони можуть простояти до 150 років без необхідності в капітальному ремонті! Цей матеріал - екологічно чистий, тому ви можете не турбуватися за збереження свого здоров'я, проживаючи в такій будові. Також у цегли - пориста структура, завдяки чому повітря в приміщеннях правильно циркулює, забезпечуючи природну вентиляцію. Матеріалу не страшні такі недуги, як цвіль і грибок.

Будинки з цегли не схильні до дії зовнішнього агресивного навколишнього середовища: їм не страшні вітер і волога. Також матеріал дуже стійкий до перепадів температури і прекрасно витримує навіть дуже сильні холоди.


Щоб побудувати одноповерховий цегляний будинок, потрібен масивний фундамент. Для цього найкраще підходить монолітна плита або стрічковий фундамент. Зовнішню обробку зазвичай роблять за допомогою штукатурки або облицювальної цегли. Іноді обробка взагалі не потрібно, адже зовнішній вигляд матеріалу цілком естетичний.

Одноповерхові цегляні будинки виглядають дуже благородно, саме тому сьогодні будівництво одноповерхових цегляних будинків користується такою популярністю. Наша компанія не раз здійснювала цей процес, тому ми знаємо всі тонкощі і нюанси цієї роботи. На кожному етапі будівництва ми дотримуємося технології, норми і правила даної сфери, тому гарантуємо якісне виконання. При необхідності наші фахівці допоможуть вибрати матеріали для зовнішньої і внутрішньої обробки і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Похожие статьи:

  1. Типові Проекти одноповерхова цегляна Будинків
  2. Проекти одноповерхова цегляна Будинків 3D
  3. Нові Проекти одноповерхова цегляна Будинків
  4. Проекти приватних одноповерхових цегляних будинків
  5. Проекти Двоповерхових Цегельних Будинків