Будівництво заміських будинків із цегли: плюси і мінуси

Май 29, 2015 – 12:30

На поточний момент часу цегла є одним з основних будматеріалів для спорудження заміських будинків і котеджів. Існує кілька різних видів цегли, кожен з яких володіє певними експлуатаційними характеристиками. У даній статті ми розглянемо основні переваги та недоліки зведення будівель з даного матеріалу.

Если Вам необходимо заключение врачебной комиссии, подробнее Вы сможете узнать на нашем сайте.

Однак для початку зазначимо, що всі плюси цього будматеріалу можуть зійти нанівець, якщо довірити будівництво котеджів з цегли недосвідченим будівельникам. Тому ми рекомендуємо вам звертатися тільки до професіоналів.

Що стосується плюсів споруди цегляних будинків, то до них відносять наступні моменти:

1) Екологічну чистоту будівельного матеріалу. Завдяки своєму натуральному складу, цегла абсолютно безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людей. Він не здатний викликати алергію або будь-які інші хвороби у людини.

2) Порівняльну легкість будівництва. Цегла володіє правильною геометричною формою і невеликими розмірами, тому з нього без праці складаються рівні і міцні стіни, що не потребують у зовнішній обробці.

3) Можливість зведення котеджу за індивідуальним проектом, складену дизайнерами та архітекторами. Таким чином, ваш будинок може виявитися воістину унікальним.


Але, на жаль, не обійшлося і без недоліків. Головним з них вважається дорожнеча. Справа в тому, що будівництво такого котеджу обійдеться вам в набагато більшу суму, ніж будівництво дерев'яного будинку або будови з газобетонних блоків. Втім, плюси цегли зазвичай легко переважують всі можливі мінуси.

Похожие статьи:

  1. Будівництво котеджів і будинків із цегли и кейтеринг свадьба
  2. Будівництво цегляних будинків без проблем під ключ
  3. Будівництво будинків із цегли надійно і міцно
  4. Будівництво будинку з цегли. Всі плюси і мінуси