Проекти

Ноябрь 24, 2014 – 22:50

Створення будівель з цегли має ряд своїх особливостей, в числі яких перший і, мабуть, один з найважливіших етапів - це вибір виду цегли. Щоб зробити все правильно і підібрати найкращий матеріал, що підходить за технічними характеристиками, необхідно розібратися в їх відмінностях, види та особливості.

Наша компания «Орион-Транс» предлагает вашему внимнаию бетонные смеси по доступным ценам. Наши специалисты проконсультируют и помогут вам с выбором. Так же на нашем сайте http://orion-trans.com.ua/paneli-perekrytiya/ вы сможете просмотреть ассортимент нашей продукции. Мы гарантируем надежность и качество.

Характеристики і види цегли

Міцність і морозостійкість це основні якості цегли, завдяки яким він користується настільки високою популярністю. Ці характеристики мають своє маркування M і F.

М - ця літера характеризує максимально допустимі навантаження. Приклад: якщо на цеглі розміщене маркування М200 - це означає, що даний будівельний матеріал розрахований для навантаження близько 200 кг на 1 см2 кладки.

F - цей символ позначає максимальну температуру, при якій цегла не втрачає свої експлуатаційні характеристики. Приклад: наявність маркування F25 означає, що даний витримує температуру до -125 оС.

Керамічна цегла виготовляється на основі глини, його обпалюють у спеціальних печах при температурі до +1000 оС. Він призначений для облаштування фундаментів, несучих і міжкімнатних стін, а також для облицювання будинків. Керамічна цегла буває повнотіла, пустотіла, рельєфний, гладкий. Залежно від кольору глини він може бути червоно-коричневого відтінку, жовтого, абрикосового або білого.

Стрічкові фундаменти найчастіше застосовуються при цивільному будівництві. Цей фундамент споруджується під важкі стіни і при облаштуванні підвального приміщення. Основним конструктивним елементом стовпчастих фундаментів є стовпи, завдяки цьому цей тип має таку назву. Стовпи можуть виконуватися з цегли, бетону або каменю. Цей вид фундаменту виконується при зведенні будинків без підвальних приміщень з відносно легкими стінами.

При будівництві цегельного фундаменту необхідно приділити максимум уваги трьом факторам: глибина, матеріал і гідроізоляція. У сукупності, правильний підбір цих елементів дасть максимально надійну конструкцію, яка може послужити більше 100 років.

Глибина закладки - найважливіший фактор. На рухливих грунтах, вона повинна бути не менше розрахункової глибини промерзання. На непучиністих грунтах, заглиблення фундаменту має бути не менше 50% глибини промерзання грунту. Приклад: промерзання одно 1,2 м - глибина закладки підстави дорівнює> 0,6 м. У кожному разі незалежно від промерзання і типу грунту, фундамент повинен бути глибиною не менше 0,5 м.

Найкращий цегла для фундаменту. Найпоширенішим, для облаштування фундаменту, є цегла нормального випалу, він досить міцний і надійний. При будівництві багатоповерхового масивного будинку використовують більш міцний цегла - клінкерна. Він відрізняється надійністю, міцністю і витримує навантаження більше 400 кг на 1 см2.

Гідроізоляційні роботи потребують особливої уваги. Хороша гідроізоляція фундаменту позбавить стіни від вогкості. На поверхні цоколя або ж у його торці укладається гідроізоляційний матеріал. Якщо споруда не передбачає наявність підвалу, перший шар гідроізоляції розміщується на цоколі й фундаменті. Другий шар на 150 мм нижче перекриття, але в межах цоколя.

Похожие статьи:

  1. Будинок з газобетону своїми руками
  2. Будування веранди своїми руками
  3. Будуємо басейн своїми руками
  4. Будинок з цегли - надія і опора
  5. Будинок з цегли довговічний
  6. Будуємо басейн своїми руками