Цегляні стіни будинку

Июль 22, 2015 – 22:54

Цегла ставитися до штучного каменю, з якого донині зводяться як багатоповерхові, так і малоповерхові будівлі. У цій статті ви дізнаєтеся, як побудувати цегляний будинок, а якщо бути точніше - навчіться робити цегляну кладку стін будинку своїми руками. На самому початку статті ви дізнаєтеся які бувають типи (види) цегли, а також з якого цегли потрібно будувати будинок. Трохи нижче, в статті наведено порядок і технологія будівництва цегляної стіни. А в завершенні ви дізнаєтеся про способи з'єднання міжкімнатних перегородок з несучими стінами і методах розшивки швів цегляної стіни.

З натурального дерева дерев'яні вікна в Києві Ви зможете придбати за найбільш вигідною ціною.

Щоб уникнути непорозумінь, яке може виникнути в процесі «обговорення» про перевагу того чи іншого виду цегли при будівництві заміського будинку, ми коротенько опишемо типи штучного каменю.

З якого цегли будувати будинок
А тепер розберемося з якого цегли краще будувати будинок. Будівництво стін цегляного будинку повинно супроводжуватися використанням як мінімум двох видів цегли. Причиною тому є відмінність у вимогах, які пред'являються до зовнішньої і внутрішньої стіні цегляного будови.
Зовнішня стіна будинку повинна бути:
Міцною.
Теплоізоляційної.
Пустотіла (керамічний) цегла повністю відповідає вищезгаданим вимогам. Міцність пустотілого (він же: дірковий, щілинний, економічний) цегли, безумовно, поступається повнотілої аналогу, але в теж час відповідає всім необхідним вимогам. А наявність спеціальних отворів (можуть бути: вертикальними / горизонтальними, наскрізними / закритими) наділяє штучний камінь підвищеними теплотехнічними властивостями.
Внутрішня стіна будинку повинна бути:
Тонкою.
Звукоізоляційній.
Незначні розміри і звукоізоляційні властивості притаманне лише повнотілої (керамічному) цеглі. Повнотіла (він же: звичайний, рядовий, будівельний) цегла має відносно невеликий розмір, що дозволяє звести тонку межкомнатную стіну і зберегти тим самим житловий простір в будинку. При невеликих розмірах повнотіла цегла має достатньо велику масу (щільність), що знижує його резонансну чистоту і що в свою чергу наділяє його підвищеними звукоізоляційними якостями.

Похожие статьи:

  1. Робимо освітлення доріжок у саду своїми руками
  2. Будівництво будинку з черепашнику своїми руками
  3. Цегляні стіни будинку своїми руками