Монтуємо стелю самостійно

Май 9, 2015 – 17:09

Вибір виду стелі прямо залежить від вимог дизайнера. Тому для реалізації його творчої думки необхідно правильно вибрати матеріал. Наприклад, при спорудженні дворівневого стелі використовуйте гіпсокартон.

мы предоставляем спектр услуг, одна из которых перетяжка диванов, гарантируем качественные и надежные услуги.

Для монтажу такої стелі вам знадобляться наступні приналежності: шуруповерт, кутник і олівець, перфоратор, а також будівельний рівень. Як матеріали будуть використані: листи гіпсокартону, текс дюбеля, металеві кронштейни, саморізи, а також профілі УД і ЦД.

Приступимо:

Необхідно визначитися з горизонтальним рівнем, так як дуже часто в наших квартирах далеко не горизонтальний стелю, а це неприйнятно для спорудження майбутньої конструкції. Намітьте на стіні близько до стелі горизонтальні лінії. Для цього можна використовувати будівельний рівень, шнур і синьку.
Тепер по намічених лініях закріплюємо по периметру приміщення багет з металевого профілю УД.
Після монтажу багета необхідно притупити до закріплення профілю ЦД, розміщувати який необхідно через всю поверхню стелі на відстані між сусідніми елементами близько 40 сантиметрів.
Тепер до поверхні стелі прикручуються спеціальні кронштейни, які будуть утримувати перший рівень стелі. Для закріплення листів гіпсокартону знову будуть використовуватися металеві ЦД профілі. Важливо розмістити їх горизонтально.

Після монтажу каркасу для стелі першого рівня приступаємо до виготовлення аналогічної конструкції для другого рівня. Кронштейни в такому випадку прикручуються вже не до стелі, а до ЦД профілям першого рівня.
Тепер закріплюємо листи гіпсокартону на перший рівень, витримуючи при цьому шаховий порядок, щоб уникнути утворення занадто довгих швів.
Другий рівень стелі зазвичай декорується вигнутими елементами, тому гіпсокартон необхідно попередньо зігнути згідно розмірами. Для цього його необхідно намочити, розмістити містком на двох опорах, а на його поверхню поставити вантаж в потрібному місці. Після надання необхідної кривизни вичікуємо деякий час, поки гіпсокартон повністю висохне. Існує і більш точний спосіб вигинання гіпсокартонного листа - використання металевого шаблону, до якого прикладається намочений лист і закріплюється до повного висихання. Також іноді використовується голчастий валик, який дозволяє рівномірно намочити поверхню листа, після чого правильно його зігнути без освіти зламів.
Тепер за допомогою УД профілю робимо на другому рівні стелі аналогічний формі гіпсокартонного листа каркас. Для згинання металевого профілю на ньому робляться розрізи, частота розміщення яких залежить від радіуса вигину, чим він менший, тим частіше розміщуються надрізи. Необхідно робити два однакові каркаса - один з них буде закріплений на першому рівні стелі, а другий з необхідним відступом нижче. Тепер необхідно закріпити на другому рівні ЦД профілі і прикрутити до них листи гіпсокартону.
Під час прикручування гіпсокартонних листів прослідкуйте, щоб капелюшки саморезов трохи топиться в поверхню листа. Потім утворилися ямки необхідно зашпаклювати й відшліфувати наждачним папером. Після повної підготовки можна наносити на стелю фінішне покриття.

Похожие статьи:

  1. Консервація будівництва на зиму и Эко Техника
  2. Котеджні селища з керамзитобетонних блоків
  3. Робимо розрахунок цегли на будинок