дизайн

Октябрь 22, 2014 – 22:26

проект одноэтажного дома Проекти одноповерхових будинків цікаві тим, хто замислюється про заміському будівництві.Що й не дивно. В останні час багато хто воліє будувати невеликі одноповерхові будинки, які добре вписуються в будь-яку архітектуру або пейзаж і відрізняються швидкістю зведення.

Одноповерховий будинок - це будинок з одним житловим поверхом. Проекти одноповерхових будинків дозволяють зробити функціональним горище, найчастіше передбачають будівництво підвалу, що значно може збільшити загальну площу будівлі.

Проекти одноповерхових будинків ідеально підходять тим, у кого немає потреби економити місце на забудовується ділянки, а наявність сходів всередині приміщення в силу яких-небудь причин небажано.проект одноэтажного домаЯк і більшість проектів, одноповерхові будинки можуть бути поставлені замовнику в комплектації «під самоотделку» і побудовані «під ключ».

 

  Проекти одноповерхових житлових будинків мають ряд переваг.Одноповерхові будівлі, як правило, мають просте конструктивне рішення. Завдяки цьому одноповерхові будинки або лазні легше зводити і ремонтувати.Одноповерхові житлові будинки, лазні відносно прості в будівництві, зручні й економічні в експлуатації.Розміщення всіх приміщень на одному рівні котеджу одноповерхового типу сприяє їх доброю взаємозв'язку.Вони дуже зручні для проживання людей літніх і людей із захворюваннями опорно-рухової системи.

Сегодня поголовно все делают ремонт собственных жилищ самостоятельно. Однако, качественная шлифовка паркета в современных реалиях может быть профессионально исполнена только специалистами фирмы Flooring.

Один житловий поверх дає можливість істотно зменшити навантаження на фундамент і витрати на його виготовлення.Адже витрати, пов'язані з фундаментом в нашій середній смузі, складають чималу частину бюджету забудови.Зведення одноповерхового будинку доцільно на вузьких довгих ділянках і ділянках з просадними, болотистими, пливкого грунтами і за наявності карстових воронок, так як на такій землі не можна будувати будинки вище одного поверху.

Источник: www.steps.ru

Возможно, вам понравится:

Проект заміського будинку (з
Проект заміського будинку (з

В Іжевську приватник зруйнував будівлю XIX

- 33LIVE.RU
У фотостудії приєднується клієнт: - Зробіть мені, будь ласка, фотографії з цього фільму.- 9х12? ..

Похожие статьи:

  1. Проекти одноповерхова цегляна Будинки 12Х12
  2. Проекти одноповерхова цегляна Будинків 3D
  3. Типові Проекти одноповерхова цегляна Будинків