Проект одноповерхового будинку - дача, котедж, заміський будинок

Ноябрь 5, 2014 – 00:55

 
Готові проекти будинків

 

Проекти будівель

 
Наприклад, для невеликої літньої дачі ідеально підходить проект одноповерхового будинку.Такий будинок, особливо з цегли або дерева, буде прекрасно гармоніювати з навколишнім середовищем.Тому ми пропонуємо для дачного будівництва одноповерхові цегляних будинків - теплих, затишних, і, при необхідності, придатних для всесезонного проживання.Проект одноповерхового будинку - це прекрасний вибір для котеджу або заміського будинку для постійного проживання, особливо якщо площа ділянки дозволяє звести досить простора будівля. Ви можете істотно заощадити на фундаменті, адже проект одноповерхового будинку передбачає будівництво будинку з відносно невеликою питомою навантаженням на грунт.Тому проекти одноповерхових цегляних будинків можуть бути адаптовані навіть для будівництва на геологічних складних ділянках.Проект одноповерхового будинку прекрасно пристосований для комфортного проживання маленьких дітей і літніх людей, підійде для сім'ї будь-якого складу.

 

Проекти будинків 1 - 15 з 115

1 2 3 4 травень | »| кінець  
1 2 3 4 травень | »| кінець  
днів
 
 
Останні проекти будинків
 
Нові проекти будинків
 
 
Проект місяці
 

Визначення площ

Розрізняють чотири типу площ, характерних для кожного з проектованих будинків:  

Площа забудови - це площа, обмежена зовнішнім контуром будинку на рівні першого поверху; це практично площа, яку представляє проекція будинку на кресленні проекту благоустрою земельної ділянки.

 

Источник: parthenon-house.ru

Возможно, вам понравится:

3D відео проект - одноповерховий будинок
3D відео проект - одноповерховий будинок

Місто з білими лебедями Рекомендовані - Газета "Вгору"
І тут з'являється "Проект реконструкції туалету" - під житловий комплекс! Як можна... Фундамент першого житлового будинку заклали наприкінці квітня 1951 року народження, а до Нового року вже з'явилися дві вулиці з одноповерховими будинками і 13 кварталів з двох-триповерхівки з червоної цегли.

О, времена! Про стиль! - Рибінська тиждень
У більшості сучасних будівельних технологій primenâlis: snačala був зведений železobetonnyj несучі рами, простір Kotorogo потім зовнішній периметр був закладене oblegčennoj цегли kladkoj.План і фасад kalanchi складений ..


Похожие статьи:

  1. Типові Проекти Будинків Цеглини
  2. Цегляна Піч для Будинки Проекти
  3. Одноповерхові Будинки Проекти Цегляні
  4. Чому обирають будинки з цегли?