Одноповерхові Будинки Проекти Цегляні

Проекти будинків із цегли

Ноябрь 21, 2014 – 02:51

Проект одноповерхового будинку з

Один з основних напрямків роботи компанії «СВ-Буд» - будівництво за готовими проектами будинків із цегли.Величезний досвід, накопичений компанією в малоповерховому цегляному будівництві, значна кількість вже реалізованих проектів будь-якої складності дало нам можливість надавати клієнтам вибір з декількох десятків готових проектів цегляних будинків.

 

Які проекти будинків із цегли ми можемо запропонувати

 

Серед доступних клієнтам «СВ-Буд» готових типових проектів є як порівняно невеликі - до 150 кв.метрів - так і солідні, більше 400 кв. метрів будинку, одно-півтора-і двоповерхові, з самими різними варіантами обробки і планування.

 

Зручна система пошуку (за метражем, ціною) дозволяє легко знайти найбільш підходящий замовнику проект цегляного будинку, тим більше що більшість готових типових рішень цілком можуть вважатися універсальними.

 

Кожен проект будинку з цегли - це вивірена планування, що ідеально поєднуються матеріали стін, оздоблення та покрівлі, ретельно перевірений на предмет зручності і достатності метраж.Завдяки наявності готовий рішень для будівництва цегляних будинків, клієнти компанії «СВ-Буд» мають можливість, не обтяжуючи себе, легко підібрати ідеальний, що відповідає всім запитам щодо площі, поверховості і планування варіант - і заощадити пристойну суму за рахунок відмови від розробки проекту з нуля .

 

Втім, більшість проектів будинку з цегли може бути змінений: незначні корективи в плануванні, метражі, додавання прибудов і т.д. дозволять максимально наблизити проект до того, що замовник вважає ідеальним заміським будинком, котеджем або таунхаусом.

 

Компанія «СВ-Буд» робить все, щоб готові проекти цегельних котеджів і будинків були доступні будь-якому замовнику - від девелопера з далекосяжними планами до людини, що вирішила оселитися за містом.

Источник: ml-stroy.ru

Возможно, вам понравится:

Проект заміського будинку (з
Проект заміського будинку (з

В Іжевську приватник зруйнував будівлю XIX - 33LIVE.RU
У фотостудії приєднується клієнт: - Зробіть мені, будь ласка, фотографії з цього фільму.- 9х12? ..


Похожие статьи:

  1. Цегляні Дачні Будинки Проекти Фото
  2. Одноповерхові Цегляні Будинки Проекти Фото
  3. Одноповерхові будинки Цегельних