дизайн

Октябрь 25, 2014 – 17:54

Сьогодні це теплий, красивий, сучасний і комфортабельний будинок. Такому будинку не страшний дощ, сніг, мороз. Для сучасної людини будівництво будинків з цегли асоціюється з дорогим і елітним житлом, оскільки цегла залишається в числі найбільш дорогих будівельних матеріалів.

Наш интернет магазин предлагает вашему вниманию широкий ассортимент товара, котлы пиролизные длительного горения хорошего качества по лучшим ценам. Дополнительную информацию вы сможете узнать у наших квалифицированных специалистов, которые так же помогут Вам с выбором.

Зараз цегла є досить легким керамічним матеріалом, який має багато отворів, що надає можливість надати будові відмінні теплоізоляційні характеристики.

Цегла не створює ефект «термоса», тому цегляна стіна пропускає всередину достатня кількість повітря, влітку ж захищає повітря в приміщенні від перегріву. Завдяки цим характеристикам цегляна стіна, товщина якої 70-90см, володіє такими властивостями теплозбереження, які не може надати дерев'яна стіна, товщиною 2м. Це, напевно, вважається найбільш важливою перевагою цегляного будинку.

Сьогодні багато приділяється уваги екологічності, і будматеріали не є винятком. Багато майбутні домовласники замислюються, наскільки безпечним і комфортним буде житло. З чого роблять цеглу? Глина, вода і пісок. Отже, цегла можна назвати абсолютно натуральним, екологічно чистим будматеріалом.

Костьольна довговічності, то трохи будов можуть скласти конкуренцію цегляному будинку. Цегла вважається одним з надійних і міцних матеріалів. Єдиною альтернативою може стати бетонну споруду, однак по теплоізоляції, зовнішнім виглядом, вартості будівництва бетон поступається цеглі.

Крім довговічності, цегляний будинок має непогану пожежобезпечність. У цегляному будинку немає процесів гниття, що властиво дому з бруса. Крім цього, також варто сказати, що цегла наділений прекрасною шумоізоляцією.

Похожие статьи:

  1. Проекти цегляних будинків
  2. Теплий цегляний будинок
  3. Проекти дачних будинків
  4. Утеплення цегляного будинку
  5. Проводка в цегляному будинку
  6. Теплий цегляний будинок