дизайн

Октябрь 21, 2014 – 17:55

Якщо необхідно розробити проект, або виправити існуючий-дзвоніть по телефону, і з вами зв'яжуться наші архітектори.

Основні відмінності властивостей цегли лежать в способі його виробництва. І, як би не хотілося, побачивши в каталозі або на виставці симпатичний матеріал, перш ніж сказати: «Так! Ось таким буде мій будинок! », З'ясуйте для початку, з чого і яким способом він зроблений. Найпрестижніший будинок - це звичайно ж цегельний.

Наше агенство недвижимости Home-VS - лидер на рынке недвижимости, мы поможем Вам приобрести без проблем лучшую недвижимость в испании , наши специалисты проконсультируют и помогут Вам с выбором. Мы дорожим своей репутацией и своими клиентами.

Проекти цегляних будинків цінуються не тільки за міцність і надійність, а й за пожежобезпечність і тепло. Проекти цегляних будинків доведені часом і довговічністю, тим більше цегла дає свободу вашій уяві і фантазії. Ви можете побудувати нестандартний будинок у своєму роді, якщо в поєднанні цегла переважатиме різних кольорів, від темно-коричневого до яскраво-желтого.Есть деякі види цеглин, які застосовуються при оформленні арок, дверних і віконних прорізів. Це підвищує естетику зовнішнього вигляду стін і збагачує дизайнерські рішення. Фахівці не рекомендують купувати цегла взимку - на морозі він стає більш крихким, і відсоток бою при транспортуванні підвищується. Ідеальний час для покупки цегли - весна, поки не почався сезонний ріст цін на будівельні матеріали.

Проекти цегляних будинків, побудовані з якісної цегли, гідні і визнаються всіма фахівцями. Наші проекти цегляних будинків дозволяють власникам ділянок скористатися вже готовими рішеннями для будівництва свого майбутнього житла.

Проекти цегляних будинків залежать від конструкції будівлі, стіни можуть бути складені звичайної або полегшеної кладкою. Цегляні стіни відмінно зберігають тепло в будинку і знижують витрати на опалення, екологічні і не шкодять здоров'ю людини.

Зовнішні та внутрішні стіни - важливі конструктивні елементи будинку. Вони важать приблизно половину від маси всього надземного будови. Стіни бувають несучими і не несучими. Перші повинні тримати на собі інші конструкції, а також витримувати навантаження від впливу навколишнього середовища. Проекти цегляних будинків покликані захищати внутрішні приміщення будинку від атмосферних опадів, тому несучі стіни одночасно є огороджувальними і сприймають навантаження конструкціями. Розраховувати товщину стін слід з урахуванням умов їх міцності, звукоізоляції та інших факторів. Несучі стіни повинні бути виконані за допомогою многорядной або однорядною технології перев'язки швів.

Зовнішні стіни можуть бути виконані з різним ступенем складності, що залежить від архітектурного стилю будівлі.

Проекти цегляних будинків містять загальну характеристику проекту: інженерну та архітектурну. У набір конструктивної частини входять конструктивні рішення стін, перекриттів, покрівлі, фундаментів, креслень і т.д.

Ми пропонуємо Вам проекти цегляних будинків, котеджів будь-якої складності, відкриваючи будь-які перспективи.

Похожие статьи:

  1. Проекти цегельних будинків з цокольним поверхом
  2. Проекти цегляних будинків з гаражем мають вагому перевагу
  3. Проекти Цегельних Будинків з Великим Гаражем