дизайн

Октябрь 22, 2014 – 17:01

Якщо ви зупинилися на виборі садового будиночка з цегли, але не можете уявити найбільш підходящий варіант, то різноманіття проектів дачних будинків із цегли допоможуть вам зорієнтуватися. Готуючись до будівництва цегельного будинку, необхідно знати, що цеглини бувають повнотілими, або порожнистими. Такі цеглини краще пропускаю тепло. Ще один вид цегли, що зустрічається найбільш рідко - це керамічний, він більше звичайного і завжди пустотілий. Залежно від кліматичних умов місцевості, де знаходиться заміський ділянку, стіни будинку можна викласти в один, два і більше цегли. Міцність стіни залежить від скріплення швів, для цього існує кілька кладок: однорядні і багаторядні.

Мы приглашаем Вас посетить наш медицинский центр "Медик" , у нас Вы сможете сделать узи для детей Днепропетровск , обследование ребенок пройдет в комфортных условиях, быстро и безопасно, по доступным ценам.

ЕКОЛОГІЧНО НАЙВИГІДНІШІ ПРОЕКТИ дачних будинків з ПІНОБЛОКІВ

Визначившись з вибором матеріалу, поцікавтеся в будівельній компанії, де його виробляють, чи мається він в наявності, або його необхідно замовляти і вести здалеку. Такі подробиці допоможуть вам вибрати найбільш оптимальне рішення у фінансових затратах на будівництво. Переваги кам'яного будинку полягає в його довговічності, і стійкості до природних явищ, а головне камінь кращий вогнетривкий матеріал. Ще одним, часто вживаним в будівництві, є пінобетон. Суттєвими його достоїнствами є незаймистість, поверхня не покривається пліснявою та іншим грибком під впливом природних факторів, за вартістю набагато нижче цегли, а за екологічними показниками стає нарівні з деревом. Саме тому дуже вигідно купувати проекти дачних будинків з піноблоків, зовнішній вигляд яких ані трохи не поступається класичним будинкам з каменю.

Реалізуючи проект дачного ЦЕГЕЛЬНИХ БУДИНКІВ, враховувати всі нюанси

Такі садові будинки, як і одноповерхові проекти дачних цегельних будинків із силікатної цегли, а так само двоповерхові котеджі з червоної цегли з мансардою, виглядають дуже красиво і респектабельно. Враховуйте завжди не тільки позитивні якості і економію, а й недоліки у випадках вибору більш дешевого або не перевіреного сировини. Будинки будують не на рік і навіть, а на десятки років, тому йому необхідно відповідати всім стандартам якості. А господарі в ньому повинні відчувати себе затишно, спокійно і комфортно. У будь-якому випадку будівництво лазні повинно здійснюватися на основі деревини.

Похожие статьи:

  1. Проект Кирпичного Будинки 9Х9
  2. Проект Цегельних Будинків
  3. Проекти цегляних будинків
  4. Переваги цегляних будинків
  5. Проекты кирпичных домов