Одноповерхові цегляні будинки

Ноябрь 10, 2014 – 01:23

Останнім часом одноповерхові будинки з цегли привертають все більше уваги потенційних власників приватного житла, хоча будівництво подібних котеджів не назвеш економічним.

 

Основною причиною, яка робить проекти 1-поверхових цегляних будинків такими привабливими, є висока цінність цегли, як надійного будівельного матеріалу.Для Росії та клімату, характерного її регіонах, цегла була, є і буде матеріалом № 1 по довговічності, міцності, високої стійкості до впливу навколишнього середовища - вологості і різких коливань температури.

 

Проекти одно-, двох-, триповерхових цегляних будинків від компанії «Віп Будівництво»: кращий вибір!

 

Проекти одноповерхових будинків з цегли - предмет пошуку численних власників земельних ділянок, навмисних почати будівництво приватного заміського будинку вже найближчим часом.

 

На сайті компанії «Віп Будівництво» представлено широкий вибір типових проектів.Тут будь-яка людина, що бажає побудувати цегельний будинок, зможе гідно оцінити сучасні проекти цегляних котеджів і зробити гідний вибір.

 

Проекти 1-поверхових цегляних будинків від компанії «Віп Будівництво» дозволяють підібрати варіант, в якому будуть враховані всі Ваші побажання щодо площі, кількості кімнат і ергономіки внутрішніх приміщень.

Источник: vip-stroitelstvo.com

Возможно, вам понравится:

3D відео проект - одноповерховий будинок
3D відео проект - одноповерховий будинок

Місто з білими лебедями Рекомендовані - Газета "Вгору"
І тут з'являється "Проект реконструкції туалету" - під житловий комплекс! Як можна... Фундамент першого житлового будинку заклали наприкінці квітня 1951 року народження, а до Нового року вже з'явилися дві вулиці з одноповерховими будинками і 13 кварталів з двох-триповерхівки з червоної цегли.

О, времена! Про стиль! - Рибінська тиждень
У більшості сучасних будівельних технологій primenâlis: snačala був зведений železobetonnyj несучі рами, простір Kotorogo потім зовнішній периметр був закладене oblegčennoj цегли kladkoj.План і фасад kalanchi складений ..


Похожие статьи:

  1. Проекти одноповерхова цегляна Будинків з терасою
  2. Проекти одноповерхова цегляна Будинків Котеджів
  3. Проекти одноповерхова цегляна Будинків 3D