Проекти одноповерхова цегляна Будинків Котеджів

Проектування і будівництво котеджів та будинків

Июль 16, 2014 – 06:39

одноповерхові котеджів

Якщо Ви збираєтеся будувати заміський будинок і віддаєте перевагу «класичного матеріалу», ми можемо запропонувати Вам одноповерхові цегляних будинків.Це готові креслення і схеми житлової конструкції з найбільш довговічного і досі, мабуть, самого затребуваного матеріалу.

 

Як правило, будинок з одним поверхом вибирається для невеликої сім'ї; це економічний, але надійний варіант для постійного проживання.При проектуванні ми враховуємо найдрібніші нюанси дизайну, потреби майбутніх мешканців, вимоги до навколишнього середовища і кліматичних умов.Ми можемо запропонувати на вибір кілька готових (типових) рішень, з яких Ви виберете підходить саме Вашій родині.

 

Чим хороші будівлі з цегли? Стіни з цього матеріалу «дихають», відрізняються прекрасними звуко-і теплоізоляційними властивостями і розраховані «на століття» - така будівля прослужить не одному поколінню.Будівництво цегляний будинок проекти kotoryh представлений на сайті, osuŝestvlâûtsâ нашою компанією з використанням сучасних технологій та високоякісних матеріалів, таких як керамічна porizovannyj блоку.

 

Проекти будинків з газосилікату

 

Будівництво та проектування будинків - це послуга не з дешевих.Однак Ви можете значно заощадити, якщо розглянете вже готові проекти будинків з газосилікату.В основі будинків з газосілката знаходяться блоки з пористого бетону.Блоки такого бетону чудово служать для зведення стін і володіють відмінними характеристиками:

 
   
 • мала теплопровідність (дозволяє уникнути додаткового утеплення стін)
 •  
 • висока міцність
 •  
 • відносно низька вартість (за інших рівних умов)
 •  

Источник: www.stroidom-msk.ru

Возможно, вам понравится:

3D відео проект - одноповерховий будинок
3D відео проект - одноповерховий будинок

Місто з білими лебедями Рекомендовані - Газета "Вгору"
І тут з'являється "Проект реконструкції туалету" - під житловий комплекс! Як можна... Фундамент першого житлового будинку заклали наприкінці квітня 1951 року народження, а до Нового року вже з'явилися дві вулиці з одноповерховими будинками і 13 кварталів з двох-триповерхівки з червоної цегли.

О, времена! Про стиль! - Рибінська тиждень
У більшості сучасних будівельних технологій primenâlis: snačala був зведений železobetonnyj несучі рами, простір Kotorogo потім зовнішній периметр був закладене oblegčennoj цегли kladkoj.План і фасад kalanchi складений ..

Похожие статьи:

 1. Проекти одноповерхова цегляна Будинків 3D
 2. Проекти одноповерхова цегляна Будинків з верандою
 3. Проекти одноповерхова цегляна Будинків Фото