Проекти

Ноябрь 12, 2014 – 01:43

летняя кухня с верандой Веранда в будинку - це приміщення, яке в тепле і сонячний час року для багатьох людей стає основним місцем відпочинку.Проекти будинків з верандою дозволять насолодитися свіжою красою природи і ідеальної тишею далеко від галасливого, запорошеного міста.

При бажанні, веранду в приватному будинку можна з легкістю обладнати під особистий кабінет, бібліотеку, кухню або передпокій.

 

Відповідно, проект будинку повинен розроблятися з урахуванням майбутнього призначення веранди.Якщо веранда використовуватиметься як кухонного приміщення, то її стіни мають бути міцнішими, а заскління слід проводити на верхній частині стін.

 

Холодна веранда здатна значно поліпшити архітектурне рішення житла.Вартість її зведення обійдеться в кілька разів менше в порівнянні з вартістю зведення теплого приміщення (економія досягається за рахунок зменшення товщини будинку, утеплення, в деяких випадках - фундаменту будівлі).

 

Як правило, на холодну веранду веде тільки одна двері.При будівництві багатоквартирного будинку на веранду (так як вона загальна) веде кілька вхідних дверей.

  проект дома с верандой мансардой и гаражом

 

Планування будинку здійснюється професійними інженерами і проектувальниками, здатними розробити проект будинку у відповідності з усіма санітарно-технічними вимогами і нормами.

 

На сьогоднішній день в інтернет представлена величезна кількість ескізних типових проектів будинків з верандою, серед яких можна підібрати щось на свій смак і злегка підкоригувати під власні потреби.

 

Планування будинку може бути найрізноманітнішою, так як веранда - це приміщення, яке ідеально поєднується з архітектурним рішенням простої прямокутного будинку, одно-і двоповерхової.При її будівництві можна не боятися всіляких експериментів і змін.

 

двухэтажный дом с верандойОсь на цьому відео можете подивитися як була побудована веранда в експресіоністичними стилі до будинку

 

Проекти одноповерхових і двоповерхових будинків з верандою

 

Дачні будинки з верандою являють собою воістину красиве видовище.Завдяки цьому елементу будівля стає не тільки більш просторим, але і набуває свою особливу унікальність і оригінальність.Тому немає нічого дивного в тому, що все більше і більше людей при виборі проектів свого майбутнього житла віддають перевагу будинкам з верандами.

Источник: proekt-sam.ru

Возможно, вам понравится:

3D відео проект - одноповерховий будинок
3D відео проект - одноповерховий будинок

Місто з білими лебедями Рекомендовані

- Газета "Вгору"
І тут з'являється "Проект реконструкції туалету" - під житловий комплекс! Як можна... Фундамент першого житлового будинку заклали наприкінці квітня 1951 року народження, а до Нового року вже з'явилися дві вулиці з одноповерховими будинками і 13 кварталів з двох-триповерхівки з червоної цегли.

О, времена! Про стиль!

- Рибінська тиждень
У більшості сучасних будівельних технологій primenâlis: snačala був зведений železobetonnyj несучі рами, простір Kotorogo потім зовнішній периметр був закладене oblegčennoj цегли kladkoj.План і фасад kalanchi складений ..

Похожие статьи:

  1. Проекти одноповерхова цегляна Будинків Фото
  2. Проекти одноповерхова цегляна Будинків Котеджів
  3. Проекти одноповерхова цегляна Будинків з терасою
  4. Проект двоповерхового цегляного Будинку з верандою