Проект одноповерхового житлового будинку з мансардою, підвалом та гаражем

Июль 27, 2014 – 08:55

Проект одноэтажного жилого дома с мансардой, подвалом и гаражом

   
Водопостачання будинку.Ми опишемо різні види водопостачання будинку. Порівняємо індивідуальне водопостачання будинку і центральне водопостачання.Наведемо мінуси і плюси водопостачання будинку зі свердловини (буріння свердловини), водозабору з відкритих водойм і колодязя.

 

Будинки з цегли, є, мабуть, найпоширенішими в нашій країні і відрізняються високою вогнестійкістю, вони практично не схильні до атмосферних впливів і різним біологічним факторам.Будинки з цегли володіють високою довговічністю і міцністю конструкції.Використання цегли для будівництва будинків і різноманітність форм цеглин, фактур, кольорів і забарвлення розширює можливості при будівництві будинків, дозволяє творити чудеса і виконувати архітектурні шедеври, незалежно від типу і призначення, що будується.

 

Вже багато століть поспіль людство зводить будинки з цегли.І хоча існує безліч інших матеріалів, і з'являються все нові і нові альтернативи, цегла раніше залишається найпопулярнішим будівельним матеріалом. І для цього є ряд причин. Зупинимося на них докладніше. 1) Міцність. Міцність – це одна з основних характеристик цегли.Міцність цегли вимірюють його марочних ...

 

Домовик проект необхідний як для отримання дозволу на будівництво, проведення будівельних робіт, так і для введення будинку в експлуатацію та реєстрації готового будинку.Не маловажним моментом є і контроль будівельників або підрядної організації, що здійснює будівництво будинку

 

Типи фундаментів: 1.Буро-набивної - це фундамент, в якому для передачі навантаження від будівлі на грунт використовуються буро набивні палі.2. Щелевой - фундамент прямокутного перерізу, залитий в траншею (грунт).3. Стрічковий - фундамент застосовують при будівництві споруд з важкими стінами (кам'яні, бетонні, цегляні), або з важкими перекриттями.4. Плитної - фундамент ставиться до НЕ заглибленим або дрібно-заглибленим фундаментам.

Источник: ruplans.ru

Возможно, вам понравится:

3D відео проект - одноповерховий будинок
3D відео проект - одноповерховий будинок

Місто з білими лебедями Рекомендовані - Газета "Вгору"
І тут з'являється "Проект реконструкції туалету" - під житловий комплекс! Як можна... Фундамент першого житлового будинку заклали наприкінці квітня 1951 року народження, а до Нового року вже з'явилися дві вулиці з одноповерховими будинками і 13 кварталів з двох-триповерхівки з червоної цегли.

О, времена! Про стиль! - Рибінська тиждень
У більшості сучасних будівельних технологій primenâlis: snačala був зведений železobetonnyj несучі рами, простір Kotorogo потім зовнішній периметр був закладене oblegčennoj цегли kladkoj.План і фасад kalanchi складений ..

Похожие статьи:

  1. Проекти одноповерхова цегляна Будинків з терасою
  2. Нові Проекти одноповерхова цегляна Будинків
  3. Проекти одноповерхова цегляна Будинків Фото
  4. Проекти одноповерхова цегляна Будинків 3D