дизайн

Октябрь 21, 2014 – 15:59

Головні критерії, за якими оцінюються всі проекти приватних житлових будинків - привабливість зовнішнього вигляду і зручність внутрішнього планування. Не є винятком і одноповерхові цегляних будинків, які завдяки універсальності матеріалу можуть мати будь-яку конфігурацію і будь-які планувальні рішення. Говорити про зовнішній вигляд ми зараз не будемо - тут все залежить від фантазії архітектора та особистих смаків майбутнього господаря будинку, а планування заслуговує окремої уваги, адже саме від неї залежить комфорт проживання.

Один из лучших интернет магазинов "ШТОРА ОПТОМ" , если Вы занимаетесь продажами штор, мы предлагаем Вам купить шторы оптом , Вы сэкономите деньги, время и при этом получите товар хорошего качества по доступным ценам. Дополнительную информацию Вы сможете получить на нашем сайте или связаться с нашими специалистами.

Безумовно, планування одноповерхові цегляних будинків в Краснодарі теж можуть мати саму нестандартну. Наприклад, в виконаних за індивідуальним замовленням проектах зустрічаються варіанти з двома кухнями, а в будинках в двох рівнях можна побачити і дві міжповерхові сходи - знову ж таки, справа особистих смаку та індивідуальних потреб. Особисті уподобання це, звичайно, важливо, але типові проекти одноповерхових цегляних будинків створюються за певними канонами і правилами, перевіреним часом.

оптимальний вхід

У регіонах з холодними зимами передувати передпокою повинен невеликий тамбур, який скоротить витік тепла через відкриті двері. Допускається не робити окремий тамбур в проекті, але тоді сама передпокій повинен бути ізольованою, тобто між передпокою і основною частиною будинку повинна бути закривається двері.

оптимальне зонування

Перш за все, принцип зонування стосується відділення тієї частини будинку, де буденними справами займаються домочадці і де приймають гостей, від тієї частини, де розташовані спальні кімнати. І це не примха, а необхідна умова комфортабельності будинку. Таке чітке розділення позбавить вас від ситуації, коли в пошуках санвузла гість може випадково зайти, наприклад, в хазяйську спальню. У двоповерхових будинках все просто - природним кордоном служить драбина, а ось проекти одноповерхових будинків і котеджів з еркерами для вирішення даного питання вимагають від архітектора деякій винахідливості.

Зонування в блоці кухня / їдальня / вітальня обов'язковим не є. Всі ці приміщення можна поєднати, отримавши великий відкритий простір, функціональні зони в якому можна виділити прийомами оформлення інтер'єру; можна поєднати тільки кухню і їдальню; а можна навпаки - виділити кухню, а столову поєднати з вітальні. Тут особливих вимог немає, можна робити на свій розсуд.

Оптимальні спальні кімнати

Спочатку про кількість - по одній на кожного члена сім'ї. Те, що батьки сплять в одній кімнаті, нічого не змінює: повинна бути одна «запасна» кімната, яка може стати кабінетом, кімнатою для гостей, бібліотекою або ще чимось - в кожній родині це вирішується індивідуально.

Багато хто вважає, що спальні дітей можна робити менше, ніж спальню батьків. Хибна думка. Дорослі в спальні, по суті, тільки сплять, займаючись своїми справами і відпочиваючи в інших приміщеннях. Діти ж у своїх кімнатах і сплять, і роблять уроки, і грають, тому дитячі кімнати аж ніяк не повинні бути менше, ніж спальня батьків.

Тепер ви, можливо, по-іншому будете вибирати проекти одноповерхових цегляних будинків, вже з урахуванням основних принципів оптимального розподілу внутрішнього простору будинку.

Похожие статьи:

  1. Проекти одноповерхова цегляна Будинків з верандою
  2. Проекти одноповерхова цегляна Будинків з терасою
  3. Проекти двоповерхових цегляних будинків в стилі Модерн