проект одноэтажного дома Від penoblokov представлені на цьому сайті повністю otvečaût сучасний попиту і включають всі розділи kačestvennogo для будівництва.Каталог проектів одноповерхових будинків постійно поповнюється новими цікавими проектами різної площі та об'ємно-планувальними рішеннями.Ви можете підібрати проект одноповерхового будинку для будівництва на вузькій ділянці, проект одноповерхового будинку з гаражем або підвалом.Вибір проектів одноповерхових будинків по стінових матеріалом як же різноманітний, від цегли і комірчастих бетонів, до технології будівництва з незнімної опалубки PLASTBAU (ПЛАСТБАУ).

Проект odnoétažnogo житловий будинок Â 134-8, площею 99, 7 кв.м.

 

Проект одноповерхового житлового будинку Я 134-8 вміщає в себе всі приміщення необхідні для комфортного проживання сім'ї з 4 осіб.Традиційна і економічна планування в поєднанні з простим зовнішнім виглядом дозволяють зарахувати цей проект одноповерхового будинку до розряду житла економ класу. проект одноэтажного домаТри містких спальні розташовані праворуч від приміщень загального користування.Вхідна група складається з тамбура, котельні, санвузла та холу. Велика вітальня з виходом на терасу і кухня ізольована.Зверніть увагу, що всі приміщення необхідні для прокладки водопостачання розміщені в безпосередній близькості від котельні, що дозволить заощадити кошти при прокладці інженерних систем.

 

Готовий проект одноповерхового будинку Я 123-4, площею 80, 0 кв.м.

 

Форум о строительствеГотовий проект одноповерхового будинку Я 123-4, як не можна краще підійде для будівництва на вузькій ділянці.Його прямокутний план як не можна вдало впишеться на вузькій ділянці і дозволить вам дотримати протипожежні норми, які дозволяють прив'язувати проект будинку на ділянці тільки на відстані 3 метрів від огорожі.Готовий проект одноповерхового будинку Я 123-4, чітко розділений на 2 частини. Вхід в будинок передує вхідна вулична майданчик, потім тамбур і коридор - розподільна зона будинку.Праворуч від холу зона сну і відпочинку, що складається з двох спалень з загальною ванною кімнатою, ліворуч - зона денного перебування. Організація спільної зони денного перебування спроектовано як єдине ціле простір.При бажанні кухню можна відокремити від вітальні розсувними дверима.В обсязі кухні спроектовані 2 комори площею 1, 4 і 2 кв.м., в одній з яких, при використанні електричного опалення, можна розмістити бойлерну.При більш детальному ознайомленні з розташуванням приміщень проекту одноповерхового будинку можна сказати, що планування досить комфортабельна і забезпечує всі умови для повноцінного проживання та відпочинку невеликої сім'ї до 4 чоловік.

   
             
Нові проекти будинків
     
Нові статті  

Источник: parthenon-house.ru

Возможно, вам понравится:

3D відео проект - одноповерховий будинок
3D відео проект - одноповерховий будинок

Місто з білими лебедями Рекомендовані - Газета "Вгору"
І тут з'являється "Проект реконструкції туалету" - під житловий комплекс! Як можна... Фундамент першого житлового будинку заклали наприкінці квітня 1951 року народження, а до Нового року вже з'явилися дві вулиці з одноповерховими будинками і 13 кварталів з двох-триповерхівки з червоної цегли.

О, времена! Про стиль! - Рибінська тиждень
У більшості сучасних будівельних технологій primenâlis: snačala був зведений železobetonnyj несучі рами, простір Kotorogo потім зовнішній периметр був закладене oblegčennoj цегли kladkoj.План і фасад kalanchi складений ..


Похожие статьи:

  1. Готові Проекти Цегельних одноповерхові будинки
  2. Проекти Цеглини одноповерхові будинки
  3. Кращі Проекти Цегельних одноповерхові будинки
  4. Типові Проекти Цегельних Двоповерхових Будинків