Склополотно: застосування в ремонті

Сентябрь 12, 2016 – 22:07

Гладкий стеклохолст малярський павутинка рекомендований до використання в оштукатурених або оброблених гіпсокартоном будинках, ефективно замінюючи фінішну шпаклівку. Матеріал широко застосовується на поверхнях, які схильні до розтріскування, для запобігання проявам дрібних щілин, вад на фінішній обробці.

Для прочности стен стеклохолст купить киев Вы можете в магазине"LuxDecor".

Склополотно павутинка додатково армує поверхню стіни або стелі, роблячи підставу міцнішим. Раціонально застосування стеклофлізеліна при вирівнюванні плит стельового перекриття: стеклохолст на стелю приклеюють, коли немає можливості зашити гіпсокартоном.

Коли немає бажання обклеювати приміщення рельєфними шпалерами, можна купити стеклохолст, попередньо підготувавши поверхню під забарвлення. В такому випадку стеклохолст малярський служить додатковим засобом для зміцнення стелі, стін. Він клеїться спеціальним готовим клеєм, потім обов'язково грунтується, шпаклюється, а потім фарбується.


Малярний стеклохолст годі й шпаклювати, а тільки погрунтувати рідким розчином клею, дати висохнути, пофарбувати. Але в цьому випадку знадобитися не тільки набагато більше фарби, а й часу, адже фарбувати доведеться мінімум 3 рази, але поступово фарбувати валиком все одно не вдасться.

Міцний стеклохолст павутинка дозволяє убезпечити стіни від появи сетевидной або одиночних тріщин на пофарбованій поверхні, які можуть проступати від з'явилися дефектів на гіпсокартоні, штукатурці або шпаклівці через усадки або нагрівання будівлі. Часто на пофарбованому підставі проявляються тріщини, що відбувається тільки в разі невикористання скловолокна, ціна якого набагато менше витрат на новий ремонт.

Особливості структури, еластичність волокон стекломалярного полотна дозволяють йому витримувати руйнівні зміни, перешкоджаючи їх виникнення на поверхні стелі або стіни. Склополотно, застосування якого залежить від його основного властивості - армування поверхні, використовують, незалежно від вклеювання «серпянки» на стики листів гіпсокартону. Найчастіше гіпсокартон в магазинах, на базах зберігається в неналежних умовах, набираючи за час зберігання непотрібну вологу, яка після монтажу починає випаровуватися, а конструкція тріщати.

Похожие статьи:

  1. Плитка для облицювання цоколя
  2. Як вибрати плитку в ванну кімнату?
  3. Цікаві ідеї по застосуванню металу