Технології обробки стелі

Январь 4, 2016 – 16:36

Будівельний ринок сьогодні представлений широкою різноманітністю вибору варіантів обробки стелі. Вид обробки залежить тільки від фінансових можливостей і смаку замовника.

Качественная расклейка объявлений киев по доступной цене.

Фарбування або побілка стелі

Обидва ці види обробки сьогодні є найвідомішими. Навіть незважаючи на нові технології будівництва, багато хто воліє бачити свою стелю пофарбованим або побілені. Основною причиною цього є низька вартість будівельних матеріалів і можливість виконати роботу самостійно, без найму фахівців. Разом з тим самостійна фарбування або побілка стелі не може приховати його серйозних недоліків і вад.

Клеїмо стельову плитку

Кілька видів стельової плитки:

инжекционная;

пресована;

екструдована.

Основними відмінностями видів стельової плитки є її товщина і матеріал, з якого вона виготовлена. На відміну від побілки або фарбування даний спосіб є більш якісним, дозволяє приховати стельові шви і нерівності.

Клеїмо шпалери

Цей вид обробки в будівництві застосовується досить рідко. У першу чергу це пов'язано з невеликим асортиментом представлених стельових шпалер, а також труднощами в роботі. Однак вартість їх досить невелика.

Рейкова стеля

Є одним з найбільш екологічно чистих, він відмінно переносить великі перепади температур, не боїться вологи. У зв'язку з цим основне місце його застосування - це офісні, господарські та виробничі приміщення. Даний стеля виготовляється з металевої стрічки, виробленої зі сплаву алюмінію. Правильна установка стелі тягне за собою його легкість і довговічність.

Стеля з гіпсокартону

Така стеля ідеально рівний і зовні привабливий. Гіпсокартон екологічно чистий, огнеустойчив і володіє хорошою звукоізоляцією. Саме ці фактори роблять його одним з найпопулярніших видів обробки серед населення. Така стеля підходить для всіх типів приміщень.

Натяжна стеля

Є, мабуть, найсучаснішим і ефективним способом обробки стелі. Ринок представлений своїм різноманіттям фактур і колірної гами даного виду. Навіть у найбільш простому і дешевому варіанті така стеля буде виглядати дуже гідно.

При виборі виду обробки необхідно врахувати кілька факторів:

вартість матеріалів обробки;

екологічність матеріалу, його якість, надійність і термін служби;

стиль приміщення.

Похожие статьи:

  1. МДФ панелі в обробці стін
  2. Реле контролю напруги
  3. Переваги даху з профнастилу
  4. Остаточна обробка стелі