дизайн

Октябрь 22, 2014 – 12:59

Наш интернет магазин SANILUX предлагает Вам широкий выбор качественной сантехники. Именно у нас здесь Вы можете воспользоваться удобным каталогом сантехники для кухни и ванной и выбрать то что Вам нужно. Мы готовы предложить Вам наиболее доступные цены на высококачественную продукцию. Мы дрожим своей репутацией и своим клиентам предлагаем ток самое лучшее.

З дитинства нам знайома казка про трьох поросят, в якій найнадійнішим виявився кам'яний будинок третього братика. Хто б з нас не захотів жити в такому будинку: теплом, міцному, побудованому на століття?

Яким же «запасом довголіття» володіють вже зведені в нашій країні вдома? Існують дані російських експертів, які оцінили термін служби житлових будов всіх типів, у тому числі і термін служби цегляного будинку.

монолітні будинки

Найбільш міцними і довговічними визнані монолітні бетонні будівлі (зможуть простояти і 300 років, хоча на практиці це не доведено), а також будинки, побудовані з цілісного цегли, товщина стін яких становить не менше 3-х цеглин. Йдеться про повоєнних «сталінках» - їм відводиться термін в 150 років.

цегляні будинки

Виконані з великих блоків споруди і цегляні будинки (з товщиною стін близько 2,5 цегли) прослужать менше. Для кладки стін в сучасному будівництві воліють використовувати порожнистий цегла, а, отже, зводять і менш потужні фундаменти.

Термін служби цегляного будинку

панельні будинки

Для панельних багатоповерхових будівель і блокових будівель прогноз становить приблизно 90 років, але цей прогноз також ще не перевірено часом.

У Радянській державі була ідея забезпечити житлом всіх нужденних. За методом швидкісного масового будівництва багатоповерхівки передавалися в експлуатацію незабаром після його початку, цілі райони виростали як гриби. Тепер цим будівлям потрібно такий же всеосяжний і грунтовний ремонт, адже всі вони давно відслужили відведений термін експлуатації.

Сьогодні не варто заселятися в панельні "хрущовки", їх нормативний термін закінчився приблизно 5 років тому. На щастя, якість більшості панелей виявилося вище, ніж передбачали проекти, тому належне експлуатація дозволить їм вистояти близько 20-ти років. Зате термін служби цегляного будинку - «хрущовки», можна продовжувати, завдяки проведенню капітальних ремонтів.

Похожие статьи:

  1. Захист стін цегляного будинку
  2. Які вікна вибрати для свого будинку
  3. Проводка в цегляному будинку
  4. Фундамент для цегляного будинку
  5. Утеплення цегляного будинку
  6. Захист стін цегляного будинку