Проекти цегельних будинків і котеджів з цегли

Апрель 22, 2014 – 06:25

Проекты кирпичныъ домов Хто не хоче для себе і своєї сім'ї заміський будинок з цегли? Згадайте казку «Троє поросят», виявляється цегляний будинок - це надійність, безпека, практичність і комфортні умови для проживання.За всю історію свого існування, цегла довів людині, що він є міцним і довговічним будівельним матеріалом

 

Типові проекти цегляних будинків і котеджів - це індивідуальні розробки фахівців нашої компанії, які засновані на побажаннях, фінансових можливостей, ідеях з архітектурного оформлення майбутнього господаря заміського будинку або котеджу.Цегляні будинки, проекти яких ми пропонуємо, можна назвати дорогим і елітним житлом, здатним прослужити не одному поколінню і не втратити свого привабливого зовнішнього вигляду.

 

Проекти котеджів з цегли - це якісний продукт нашої компанії, в розробці яких ми використовуємо сучасні технології, професіоналізм архітекторів і інженерні думки досвідчених фахівців.

 

Вибираємо проект цегляного будинку або котеджу

 

Якщо ваше фінансове становище не дозволяє замовити розробку проекту будинку з цегли, то в нашому каталозі ви можете знайти готові проекти цегляних заміських будинків 8х8, одноповерхові будинки і будинків з гаражем, а так само ексклюзивний проект цегляного будинку 10х10, 10х12 і багато іншого.

 

Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте кваліфіковану допомогу на професійному рівні у виборі проекту будинку або котеджу з цегли.Крім того ви зможете замовити в нашій компанії будівництво заміського будинку з цегли по готовому проекту «під ключ».

 

Особливості цегли, як будівельного матеріалу

 

Проекти цегельних котеджів - розроблені з урахуванням останніх норм і вимог, що пред'являються до малоповерхового заміському будівництва.Одне з головних достоїнств цегли - це його міцність, яка здатна забезпечити високий ступінь безпеки, відмінні звукопоглинаючі характеристики і теплоізоляційні властивості.До того ж цегла є екологічно чистим і безпечним будівельним матеріалом.

Источник: vlacos.ru

Возможно, вам понравится:

3D відео проект - одноповерховий будинок
3D відео проект - одноповерховий будинок

Місто з білими лебедями Рекомендовані - Газета "Вгору"
І тут з'являється "Проект реконструкції туалету" - під житловий комплекс! Як можна... Фундамент першого житлового будинку заклали наприкінці квітня 1951 року народження, а до Нового року вже з'явилися дві вулиці з одноповерховими будинками і 13 кварталів з двох-триповерхівки з червоної цегли.

О, времена! Про стиль! - Рибінська тиждень
У більшості сучасних будівельних технологій primenâlis: snačala був зведений železobetonnyj несучі рами, простір Kotorogo потім зовнішній периметр був закладене oblegčennoj цегли kladkoj.План і фасад kalanchi складений ..


Похожие статьи:

  1. Готові Проекти Двоповерхових Цегельних Будинків
  2. Проекти одноповерхова цегляна Будинків 3D
  3. Нові Проекти одноповерхова цегляна Будинків