дизайн

Октябрь 28, 2014 – 22:51

Ще зовсім недавно більшу частину будівельних робіт майбутні власники намагалися виконати самостійно. Складно сказати, з чим було пов'язане таке ставлення, але означало воно тільки одне - довгий і важкий процес, що вимагає серйозних фізичних зусиль. Сьогодні можна звернутися за допомогою в спеціалізовані компанії, до яких і відноситься «Кращий Дім». Наші фахівці готові вивчити всі умови і допомогти в розробці проекту Вашого котеджу. Проте це абсолютно не означає, що власник не повинен вникати в процес, - навпаки, знання тонкощів будівельного майстерності допоможе відчути себе повноцінним власником котеджу ще задовго до його здачі.

Специалисты нашей клиники "Оптимед", где проводят  Лечение катаракты, проконсультируют Вас и предложат Вам эффективное и безопасное лечение.

Вибір цегли. Будівництво цегельних котеджів під ключ найчастіше проводиться з використанням глиняного (керамічного) або силікатної цегли. Кожен з цих видів має власні характеристики і застосовується для певних видів робіт. Почнемо з того, що цегла буває повнотілою і порожнистою (ефективним). Перша категорія даного будівельного матеріалу використовується для зведення перегородок і димоходів. Саман підходить для зовнішніх стін, так як він допомагає істотно підвищити енергоефективність будови. Через високу гігроскопічності силікатна цегла категорично не підходить для зон, що характеризуються підвищеною вологістю. Не використовується він і нижче рівня гідроізоляції. Залежно від розміру, цегла може бути одинарним, полуторним або подвійним.

Особливості кладки. На перший погляд, в діях досвідченого муляра немає нічого складного. Між тим, технологія будівництва будинків і котеджів з цегли, таїть в собі безліч секретів, знати про які можуть тільки професіонали. Укладання цегли виробляється в горизонтальному напрямку по технології, яка називається «перев'язка». Вона має на увазі обов'язкове закриття швів нижнього ряду цеглинами верхнього. Такий метод дозволяє отримати максимально міцну кладку, що забезпечує правильний розподіл навантаження по стіні. У сучасному будівництві широко застосовується так звана «ефективна кладка». В цьому випадку для зовнішньої частини кладки використовується облицювальна цегла, а для внутрішнього - ефективний пустотіла матеріал. Це дає можливість поліпшити показники теплоізоляції, скоротити витрату цегли і, як наслідок, зменшити вартість будівництва цегельного котеджу.

Кладка цегли В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Як правило, кладка цегли виробляється при позитивних температурах. Це пов'язано з тим, що при негативних значеннях припиняється процес затвердіння розчину. У сучасному будівництві роботи можуть виконуватися і в зимовий період, проте для цього потрібно використання спеціальних хімічних компонентів, що збільшують стійкість розчину до низьких температур. Слід враховувати, що подібні добавки заборонені до застосування при будівництві об'єктів, призначених для експлуатації в умовах підвищеної вологості. Особливу увагу слід приділяти і якості заповнення вертикальних швів, так як при недотриманні правил укладання після відтавання можлива осаду стіни.

Похожие статьи:

  1. Як вибрати готові заміські будинки і котеджі
  2. Проекти одноповерхова цегляна Будинків Котеджів
  3. Проекти компактних будинків і котеджів