Вибираємо мультиметр и мультиметр купить в украине

Май 3, 2017 – 10:44

Якщо ви стикаєтеся з роботи або будинку з ремонтом побутової, автомобільної, промислової та іншої електроніки, займаєтеся електропроводкою та ін., То для пошуку несправностей вам необхідний універсальний вимірювальний прилад - мультиметр . Він здатний вимірювати всі основні електричні параметри - вольти, ампери, оми, виконувати прозвонку ланцюгів і pn переходів, заміряти ємності і коефіцієнт посилення транзисторів. Для багатьох прикладних задач цілком достатньо такого приладу, щоб зробити висновок про справність / несправність і знайти поломку.

Необходим мультиметр? Вы можете мультиметр купить в украине в интернет магазине отличного качества и по лучшей цене.

Різновиди мультиметров

Все мультиметри прийнято ділити на стрілочні і електронні. За зовнішнім виглядом вони відрізняються способом відображення результатів вимірювань. Перші оснащуються стрілочним індикатором, на якому є безліч шкал для різних вимірів: своя шкала для вимірювання опорів, різних меж напруг, струмів та ін.

Електронний мультиметр оснащується цифровим рідкокристалічним екраном, на якому звичайними арабськими цифрами відображаються виміряні значення. У роботі він однозначно зручніше стрілочного. У стрілочного приладу велика ймовірність неправильного зчитування даних в залежності від кута зору або неточною калібрування шкали. В електронних цей момент виключений, так як вам не потрібно зіставляти положення стрілки зі шкалою - на екрані відображається виміряне значення. Крім того, електронні мультиметри «прощають» користувачеві деякі помилки під час роботи. Залежно від складності приладу, в електронних приладах допускається неправильний вибір полюсів вимірювальних щупів або встановлення меж вимірювання та ін.

В основному в магазинах продаються електронні вимірювальні пристрої, так як аналогові вередливими і незручно в експлуатації. Вони, в свою чергу, поділяються на:

мультиметри , використовувані для вимірювання більшості електричних величин;

кліщі , в основному застосовуються для вимірювання струмів безконтактним способом, а також інших електричних характеристик;

детектори , що дозволяють визначати місця, де проходить прихована проводка;

компактні тестери для оперативного контролю електричних ланцюгів.

Вибір мультиметра по характеристикам

Для початку варто подивитися, що вміє вимірювати мультиметр. Зазвичай такий прилад вимірює:

напруга в декількох діапазонах (межах), починаючи від мВ і закінчуючи сотнями вольт;

ток - також в декількох діапазонах;

постійне і змінне напруга , а також постійний і змінний струм ;

опір - в декількох межах, звичайно від одиниць Ом до МОм;

виконує прозвонку ланцюгів з подачею звукового сигналу;

дозволяє оцінити коефіцієнт посилення транзистора .

Добре, якщо мультиметр виконує оцінку працездатності pn переходів (дозволяє прозванивать діоди і транзистори і робити оцінку їх справності), а також оцінювати значення ємності та індуктивності. Ці функції збільшують вартість приладу, але значно розширюють спектр його використання. При цьому необхідно відзначити, що вимірювання ємності та індуктивності в універсальних МУЛЬТИМЕТР виконується з високою похибкою і годиться тільки для оціночних вимірів. Якщо вам потрібно точно вимірювати ці електричні параметри - необхідно використовувати спеціалізовані прилади.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо плетені меблі для веранди
  2. Вибираємо взуття для дитини: 7 рад ортопеда
  3. Вибираємо мультиметр и мультиметр купить в украине
  4. Вибираємо рефрижераторний контейнер