Як правильно вибрати вилочний навантажувач

Март 8, 2016 – 14:56

У сучасному світі при обробці вантажу на складах, логістичних центрах, торгових центрах і на заводах-виробниках, щоб забезпечити темпи товарообігу, необхідно використовувати підйомно-транспортне обладнання (ПТО).

Предлагаем вашему вниманию качественные и надежные дизельные погрузчики в Украине, которые вы сможете купить по доступной цене.

Сучасне обладнання для авантажный
Повсюдно використовується навантажувач, пропонується обладнання для навантажувачів, примененяется стеллажное та інше обладнання для зберігання продукції, все це дозволяє зберегти витрати виробництва у всіх галузях промисловості і торгівлі.

Навантажувач малої вантажопідйомності, як правило від 0,9 до 3,5 тонн, найчастіше використовують як Внутрішньоскладські техніку. Навантажувач з вантажопідйомністю вище 3,5 тонн частіше використовують на промислових підприємствах або при обробці не стандартних вантажів на певних технологічних операціях.

Додаткові опції
Складська техніка в залежності від комплектації може піднімати і складувати вантаж на висоту від 3-х до 7-ми метрів. Також він має безліч додаткових опцій, таких як кабіна з обігрівачем, бічний зсув вил, рулонозахвати, тюкові захоплення і багато іншого.


В останнє десятиліття розвиток ринку навантажувачів значно збільшилася, і завдяки впровадженню передових технологій навантажувачі стали більш компактні, легко керовані, безпечні і надійні.

Види складської техніки
Сьогодні на ринку підйомно-транспортного устаткування існує два види навантажувачів: це автонавантажувачі та електронавантажувачі.

Автонавантажувачі мають привід від двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ), які в свою чергу також бувають з різними двигунами, а саме: дизельними, бензиновими, газобензинових і газовими.

Навантажувач з дизельним двигуном має меншу ступінь екологічної безпеки, але, як правило, виграє у інших автонавантажувачів по потужності силового агрегату.

Похожие статьи:

  1. Як правильно вибрати і встановити вхідні двері
  2. Як правильно вибрати земельну ділянку?
  3. Як правильно вибрати дверний замок?