Як вибрати будівельну компанію?

Август 10, 2016 – 16:24

Кожному з нас у своєму житті рано чи пізно доводиться стикатися з ремонтом або будівництвом. Але не завжди ми можемо це осилити самостійно, і тоді виникає потреба звернутися до фахівців. Таких фахівців багато, це і приватні майстри, і бригади робітників, і будівельні компанії. Головне тут не помилитися і зробити правильний вибір, щоб не нарватися на шахраїв.

Если Вас не устраивает ваш размер груди и хотите быть более привлекательной, Увеличение груди прекрасным решением, гарантируется профессиональность и надежность.


Якщо кошти дозволяють, то краще за все звернутися в будівельну компанію. Зазвичай послуги фірми дещо дорожче, ніж у приватних майстрів, але якість вища. До того ж фірми підписують договір із замовником, за яким вони несуть відповідальність за терміни і якість послуг, що надаються, надають гарантію на будівельно-монтажні та ремонтно-оздоблювальні роботи.

При виборі фірми перш за все, дізнайтеся, як давно працює дана компанія на будівельному ринку. Постарайтеся поцікавитися якістю їх послуг у людей, які вже користувалися її послугами. Також у будівельній компанії повинен бути офіс, фізичний і юридична адреса, фірма повинна складатися в СРО і мати необхідні допуски на певні види робіт.

Будівельна компанія повинна обов'язково скласти з вами договір, в якому вказані послуги та розцінки на виконувані роботи і будматеріали. Це застрахує вас від справляння додаткових плат. Крім того, будівельна організація повинна дати гарантію на свої роботи. Приватні майстри і бригади письмові гарантії, як правило, не дають, і якщо відбулися якісь накладки, питати з них буде марно. Будівельні фірми виконують всі роботи самі, оскільки в їх штаті складаються робочі різних будівельних спеціальностей. У деяких випадках на виконання специфічних робіт наймають субпідрядників, за роботу яких вони також несуть повну відповідальність перед замовником.


У хорошій будівельної компанії є весь необхідний інструмент, техніка, обладнання та пристосування для виконання робіт. Також у них, як правило, укладені договори на поставку будматеріалів. Вони набувають матеріали оптом, тому ціни на них бувають навіть нижче, ніж в магазинах. Іноді будматеріали можуть обійтися навіть дешевше, ніж при замовленні безпосередньо у постачальників. Будівельна компанія несе відповідальність не тільки за якість виконаних робіт, але і матеріалів.

На весь час виконання робіт за вами повинен бути закріплений менеджер, який вас проконсультує, дасть поради, контролюватиме процес поставки матеріалів, терміни і хід будівництва або ремонту. До нього можна звертатися з усіх питань, поки виконується ремонт або будівництво. Менеджер, як правило, є досвідченим фахівцем з інженерною освітою.

Отже, вибираючи будівельну компанію, відвідайте її офіс, придивіться до співробітників. Не полінуйтеся з'їздити на об'єкт, на якому ця компанія веде роботи в даний час. Уважно вивчіть договір, особливо рядки, пов'язані із зобов'язаннями. Якщо ви вибираєте будівельну компанію через інтернет, то добре ознайомтеся з її сайтом. Там повинен бути вказаний міський номер телефону, адреса і все ініціали її керівника. Порядної організації приховувати нічого.

Похожие статьи:

  1. Як вибрати підвісну стелю
  2. Як вибрати металочерепицю
  3. Як вибрати плитку в ванну кімнату?
  4. Як вибрати будівельні ліси
  5. Як вибрати теплову завісу?
  6. Як вибрати будівельні ліси