Як вибрати цемент правильно

Июнь 1, 2017 – 08:48

Цемент є ключовим елементом і невід'ємною частиною будь-яких будівельних робіт, в процесі яких застосовується бетонування по всій площі або окремих ділянок.

Вам необходим билет Киев Бердичев, у нас proizd.ua Вы сможете его купить онлайн быстро и надежно.

Цемент використовується практично на всіх етапах будівництва, в тому числі і під час ремонтних та оздоблювальних робіт. Цей будматеріал постійно актуальний, і навряд чи щось замінить його в найближчому майбутньому. Цемент потрібно всюди: від зведення невеликих приватних будинків, до побудови великих споруд.

Кожен серйозний проект вимагає індивідуального підходу у виборі будматеріалів, а особливо виборі марки цементу. Необхідно розуміти, в якій ситуації який вид і марка цементу підходить найбільше.

Які бувають види цементу

Пуцолановий. У його складі міститься подрібнений портландцемент, мінеральні добавки, гіпси. Це дуже міцний вид цементу, однак він погано стійкий до морозів і досить довго застигає.

Водонепроникний. Схоплюється швидко, служить гідроізолятором, а також застосовується для створення бетонних прошарків, стійких до вологості.

Білий. Застосовується в ліпнині, створенні скульптурних композицій, а також декоративної, внутрішньої і зовнішньої облицювання фасадів.

Жужільний. У його складі крім доменного гранульованого щлаков є активатори і велика кількість в'язкого. Так само в складі присутній ангідрид, вапно.

Портландцемент. Основний склад - це клінкер портландцементний перемелений і гіпс. Проводиться випалюванням сировини.

Магнезійний. Еластичний і маслостоек. Основне використання - заливка підлог.

Гідрофобний. Наділений найкращими гидроїзолірующимі властивостями. Ідеальний вибір під заливку бетонного фундаменту.

Розширюється. Цей вид має прекрасну стійкість до високої вологості, а також властивістю розширяться, збільшуючись в обсязі.

Сульфатостойкий. Володіє вологостійкістю, з поправкою на підвищений вміст сульфатів у воді. Твердне повільно, наділений високою стійкістю до морозів. Використовується в середовищах, в яких необхідна висока стійкість до сульфатів.

Кислототривкий. Чи не занадто міцний кварцовий вид цементу. Застосовують його для створення бетону, стійкого до впливу кислот.

Тампонажний. Застосовується в основному в нафтогазовидобувній галузі. Включає в себе клінкер тонкодисперсний, а так само гіпс.

Глиноземистий. В основному складі тонкодисперсний клінкер і чорнозем. Швидко твердне.

Напружує. Відноситься до розширюється видам цементів. У складі міститься глиноземний шлак, гіпс і клінкер. Відрізняється водонепроникністю. Призначений для створення напруги в залізобетонних виробах і конструкціях.

Швидко твердіє. Цей вид цементу застигає найбільш швидко і має дуже високу міцність. Відрізняється стійкістю до механічних навантажень. Основне застосування - це залізобетонні конструктивні вироби.

Вибір цементу - дуже серйозний і відповідальний момент в будівництві, так як правильний вибір стане запорукою міцності і довголіття конструкцій, споруд і будівель, в яких його планується застосувати.

Похожие статьи:

  1. Як вибрати плитку в ванну?
  2. Як вибрати підвісну стелю
  3. Як вибрати газонну траву
  4. Вибираємо пакети правильно
  5. Як вибрати теплову завісу?