Заміський будинок - з дерева або цегляний и скупка ноутбуков

Октябрь 21, 2016 – 16:04

Будинок з цегли більш довговічний і надійний, ніж споруда з дерева. Всього лише кілька десятиліть тому з цим твердженням було важко посперечатися. Але не сьогодні. Сучасні цегляні будинки нерідко будуються з порушенням технологій, та й сам будівельний матеріал часто залишає бажати кращого. Крім того, з метою економії стіни цегляного будинку значно «схудли» у порівнянні з їх попередницями. Тому гарантований термін служби сучасного цегельного будинку не перевищує ста років.

Если Вам необходимо продать ноутбук, наша скупка ноутбуков цена самая выгодная для вас.

Тим часом деревина за минулі роки не позбулася всіх своїх позитивних якостей, а досягнення хімічної промисловості дозволили перетворити дерев'яні будинки в міцні будівлі, які не піддаються гниттю і здатні протистояти вогню. Антисептики і антипірени здатні продовжити життя дерев'яного будинку до ста років.

Але дерев'яні будівлі не поступаються цегляним будинкам не тільки в плані довговічності. Якщо провести порівняльний аналіз, стане ясно, чому все більше людей обирає саме деревину як будівельний матеріал для заміського будинку.

Вартість.

У більшості випадків будівництво цегляних будинків більш витратна підприємство. Будинки з дерева легші, тому для їх зведення досить неглибокого фундаменту. Після зведення коробки цегляні будинки вимагають обов'язкової внутрішньої обробки, а стіни брусового будинку досить покрити лаком і насолоджуватися прекрасною фактурою натурального матеріалу. Вартість самого будівельного матеріалу - цегли - теж вище, ніж бруса або колоди. Виняток становить лише клеєний брус, який за ціною не сильно поступається цеглі.

Пожаростойкость.

Безумовно, цегляні будинки мають більш високим класом стійкості до займання. Але просочення стін дерев'яного будинку антипіренами допомагає надійно захистити деревину в разі небезпечних ситуацій: замикання і іскріння проводки, недбало кинутих недопалків та ін. Багато аргументують свій вибір на користь цегляного будинку тим, що він вистоїть після сильної пожежі. Так, дерев'яний будинок може згоріти дотла, але цегляний будинок, який постраждав від пожежі такої ж інтенсивності, доведеться повністю зносити. При таких високих температурах цегла втрачає свої характеристики, а простіше кажучи, починає кришитися і розсипатися при найменшому механічному зусиллі. Тому єдина перевага, яким можуть похвалитися цегляні будинки під час сильно пожежі - вони більш безпечні; стійкість стін дозволяє безперешкодно покинути палаюче приміщення. Звичайно, це важливий факт, якщо майбутній будинок призначений для постійного проживання.

Теплозбереження.

Навіть товщиною в півметра стіни цегляного будинку володіють низькими теплосберегающими характеристиками. Для підтримки оптимального температурного режиму всередині приміщень цегляні будинки повинні постійно обігріватися. А протоплюється цегляний будинок дуже повільно. Якщо нагрянути в заміський будинок після довгої відсутності, то є ризик, що прогріти його до комфортної температури і оптимального рівня вологості вдасться якраз до від'їзду.

У дерев'яному будинку тепло відчувається вже через кілька годин після включення обігрівальних приладів і зберігається максимально довго. Варто згадати і про мікроклімат всередині будинку: цегляні будинки зустрічають своїх власників після довгої відсутності затхлістю і вогкістю, в той час як будинок з дерева радує чистим повітрям і невимовним ароматом хвойного лісу.

Ось і виходить, що деревина - більш економічний і корисний для здоров'я будівельний матеріал, а дерев'яні будинки, які не потребують періодичного обігріву - кращий варіант для дачі.

Похожие статьи:

  1. Заміський будинок з цегли - це красиве, затишне та надійне будівлю
  2. Заміський будинок з газобетону неймовірно комфортний
  3. Заміське будівництво цегельного будинку
  4. Проект двоповерхового цегляного Будинку 9х12