7 причин вибрати цеглу для будівництва заміського будинку

Июнь 17, 2015 – 21:04

Сьогодні багато хто прагне відірватися від міської суєти і облаштувати своє сімейне "гніздечко" в одному з чудових місць з мальовничими пейзажами, чистим повітрям і розміреним ритмом життя. Гарний заміський будинок з садовим ділянкою, гаражем і лазнею малюється в уяві кожного, хто вже втомився від шуму і тісноти мегаполісу і хоче відчути деяку свободу.

У нас Вы сможете купить котел на твердом топливе по самой выгодной цене. Мы гарантируем качественность и надежность.

Заміський ринок нерухомості представлений багатим асортиментом проектів і готових рішень з бруса, оциліндровки, блоків та цегли. І перед покупцем стоїть складний вибір, який полягає у визначенні будівельного матеріалу для свого будинку. Рекламні кампанії багатьох будівельних фірм просувають легкість дерев'яних каркасних форм і естетичність дерев'яного зодчества. Але якщо ви віддаєте перевагу надійності і довговічності, то будинку з цегли - це найкращий вибір.
Цегла є одним з найдавніших будівельних матеріалів, його використовували ще 7000 років тому стародавні єгиптяни. І сьогодні його актуальність аніскільки не зменшилася, тільки в Європі сім будинків з десяти будуються саме з цегли. Що, власне, і не дивно.
7 причин вибрати для будівництва заміського будинку цегла
Міцність
Для людей, які бажають побудувати котедж не так на 20 - 50 років, а на кілька століть, цегла - єдиний підходящий будматеріал через своїх високих характеристик міцності.
Міцність будматеріалу виражена його маркуванням, в якій зазначена цифра після літери «М» позначає витримує навантаження на квадратний сантиметр. Приміром, «М125» каже, що для даного цегли цілком прийнятна навантаження до 125 кілограм на квадратний сантиметр. У продажу є і більш міцні марки з навантаженням на см2 до 150, 175, 200 кг.
Що це дає? В першу чергу свободу вибору поверховості - він, в принципі, безмежний, на відміну від газобетонних блоків і піноблоків (з них можна побудувати не більше двох поверхів, на більше - міцності обмаль). Для зведення несучих стін до 3 поверхів включно можна вибрати і М100, але якщо хочеться будувати на століття, вибирайте більш міцні марки цегли.
Довговічність
Від ступеня міцності матеріалу залежить і його довговічність. Заміський котедж і таунхаус, побудовані з цегли, відносяться до одних з найбільш довговічних споруд. Дотримання технології будівництва подарує цегляної конструкції 100 - 150 років життя без фасадного ремонту, а після його проведення ще стільки ж. Таким довголіттям може похвалитися далеко не кожен будівельний матеріал.
Хочете, щоб ваш будинок послужив не тільки вашим дітям, але й онукам? Тоді ви обов'язково зробите вибір на користь цегли. Адже він стійкий до всіх природних факторів. Він не боїться перепадів температур, спокійно переносить тяготи зливових дощів, спеки та морозів, стоїчно витримує урагани і бурі, являючи собою втілення надійності і безпеки.

Екологічність
За критерієм екологічності цегла ні в чому не поступається дерев'яним будматеріалів, тому що виготовляється з природних компонентів. А завдяки особливостям своєї структури є «дихаючим» матеріалом - регулює вологість і забезпечує оптимальний мікроклімат в будинку. Але на відміну від дерева, не гниє, не пліснявіє, та й шкідники йому не страшні.
Морозостійкість
Наш клімат ніколи не відрізнявся особливою м'якістю, тому морозостійкість будівельного матеріалу - це один з найважливіших критеріїв вибору. Адже чим вищий цей показник, тим довговічніше будинок.
Морозостійкість говорить про здатність будматеріалу в водонасиченому стані витримувати цикли заморожування / відтавання. Вона маркується літерою F, для центральних російських регіонів оптимальний цегла F35 / F50.
Універсальність і естетичність
Мабуть, немає жодного подібного будівельного матеріалу, для якого існує така кількість архітекторських рішень. Невеликі розміри цегляних блоків дозволяють сміливо експериментувати і створювати різноманітні фасади, вибирати будь-яке планування і поверховість. І в жодному разі гарантована зовнішня привабливість, яка не потребує застосуванні фасадних матеріалів для підвищення естетичності будови.
Крім того, цегляні стіни можна декорувати усіма відомими нині оздоблювальними матеріалами, втілюючи в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Цегла дарує безмежні можливості при виборі проектів, які можна легко підкоригувати згідно особистим інтересам.
Пожаробезопасность
Цегла будь-якого типу і марки відноситься до вогнетривким матеріалами. Цегляні будинки не горять і не підтримують горіння. Виниклі в приміщеннях пожежі шкоди будовою не приносять.
Шумоізоляція і теплоізоляція
При дотриманні простих технологій будівництва, які визначають товщину стін, при установці хороших євровікон, проникнення звичайного шуму з вулиці практично нульове. Теплоізоляційні характеристики цегли, звичайно, дещо поступаються дереву, але використання при будівництві зовнішніх стін щілинного керамічного блоку максимально їх наближають. Для обігріву будинків з такої цегли не потрібно великих енерговитрат.

Похожие статьи:

  1. Етапи будівництва заміського будинку
  2. Цегла - кращий матеріал для заміського будинку
  3. Проектування і будівництво заміських будинків
  4. Природні матеріали для будівництва будинку.
  5. Проектування і будівництво заміських будинків