Англійська ландшафтний дизайн

Июнь 25, 2015 – 20:38

Загальні характеристики англійського ландшафтного дизайну
В англійському саду завжди є озера. Більшість з них штучні, але часто бувають і природні. Численні дерева, що ростуть уздовж звивистих берегів, спускаються прямо до самої кромки води.

В нашем интернет предлагает своему клиенту насос для пруда отличного качества по доступной цене.

Гроти - природні або штучні печери. У доісторичні часи використовувалися людиною для укриття. У наш час багато людей влаштовують такі печери в декоративних цілях, часто встановлюючи в них статуї святих, особливо Пресвятої Богородиці.

Лужки. Незалежно від того велику ділянку або маленький, рівний або горбистий, в англійському саду завжди знайдеться місце красивою галявині.

Скульптура в англійському ландшафтному дизайні щось інше, ніж у всіх інших стилях садово-паркового мистецтва. Класична архітектура і стилізовані руїни.


Сучасний англійський ландшафтний дизайн демонструє протиставлення формальних та неформальних стилів. Поряд з будинком місце для відпочинку і басейн, далеко великий луг і ліс. Тільки низька стіна відокремлює формальну
зону від неформальної, яка потрібна лише потім, щоб не підпускати пасеться худоба близько до будинку.

Англійський стиль замислювався для великих просторів, але це не означає, що його не можна застосувати на заміській ділянці. Наприклад, якщо біля вашого будинку немає великого озера, ви цілком можете влаштувати у себе на ділянці невеликий ставок. Роща необов'язково повинна бути розміром з гектар, кілька дерев і доріжка зі штучного каменю між ними будуть дуже добре виглядати на невеликій площі. Фантазуйте! Головне зловити настрій. Англійський стиль формувався впродовж століть і головна його особливість - відчуття таємниці, щось інтригуюче, як ніби ось зараз, ось тут відкриється двері в новий фантастичний казковий світ.

Похожие статьи:

  1. Російські традиції обробки живі
  2. Вибираємо пакети правильно
  3. Як виростити галявину за один день
  4. Що передбачає ландшафтний дизайн