Проект дома K-202-1K

категорій проектів,

 

в нашому каталозі vklyuchaet sebya 988 Різні проекту.Незважаючи на назву "Каталог проектів будинків", в ньому є не тільки вдома, але і котеджі, лазні, гаражі, таунхауси.Для зручності замовника в структурі каталогу передбачено кілька розділів, в яких проекти заміських будинків систематизовані за матеріалом зовнішніх стін, різними технологіями будівництва, функціональним особливостям і архітектурним стилям.Серед вибірки проектів за матеріалом стін можна роздільно переглядати різні діапазони площ будинків.Підібрати собі відповідний проект можливе як цільовим переглядом каталогу проектів, так і скориставшись пошуком проектів за заданими параметрами.Всі проекти виконані професійними архітекторами.  
Звертаємо вашу увагу, що для будь-якого проекту потрібно прив'язка під конкретні грунтові та кліматичні умови силами кваліфікованих фахівців.

Источник: www.allhomes.ru

Возможно, вам понравится:

3D відео проект - одноповерховий будинок
3D відео проект - одноповерховий будинок

Місто з білими лебедями Рекомендовані - Газета "Вгору"
І тут з'являється "Проект реконструкції туалету" - під житловий комплекс! Як можна... Фундамент першого житлового будинку заклали наприкінці квітня 1951 року народження, а до Нового року вже з'явилися дві вулиці з одноповерховими будинками і 13 кварталів з двох-триповерхівки з червоної цегли.

О, времена! Про стиль! - Рибінська тиждень
У більшості сучасних будівельних технологій primenâlis: snačala був зведений železobetonnyj несучі рами, простір Kotorogo потім зовнішній периметр був закладене oblegčennoj цегли kladkoj.План і фасад kalanchi складений ..

Похожие статьи:

  1. Готові Красиві Проекти Цегельних Будинків
  2. Основні типи проектів цегельних будинків
  3. Самі Ліпші Проекти Цегельних Будинків
  4. Каталог Проектів Цегельних Будинків