Будівництво будинків і котеджів з цегли

Май 10, 2015 – 09:53

Цегла - це популярний матеріал.
В останні роки з'явилося безліч самих різних технологій, новинок в галузі будівництва, а точніше - зведення будинків. Використовувані матеріали і методики покликані, в першу чергу, знизити собівартість, не втративши при цьому в якості. Каркаси будинків зводять з готових щитів, для утеплення використовують рулонні і листові матеріали, і т.д. Але наскільки далеко не зайшли б технології, які б нові розробки і матеріали не з'явилися, - будинок з цегли завжди буде популярним і престижним.

Компания ДревсСтрой предоставляет вашему вниманию обрезная доска харьков по доступным ценам.

Пояснюється це не тільки високою міцністю, надійністю і довговічністю, але також і широкими можливостями в проектуванні будинків і будівель. Разом з тим, вирішивши будувати будинок із цегли, слід віддавати собі звіт в тому, що це досить дорогий варіант. Наприклад, витрати на зведення такого ж приблизно за розмірами будинку з газобетону, буде значно нижчою.
Тим не менш, це не відштовхує дуже велику групу людей, що вирішили побудувати свій котедж або приватний будинок з цегли. Адже це будівництво замислюється для підвищення якості життя та комфорту на довгі роки. Отже, більш високі витрати, цілком виправдані.
Основні переваги.
Переваги цегли для зведення самих різних споруд, оцінили багато століть тому. Дослідження археологів доводять, що технологія виготовлення була відома людям більше 4000 років тому.
Цегла здатний накопичувати сонячну енергію, а отримане тепло передавати всередину будинку повільно і рівномірно. Це властивість матеріалу дозволяє в холодну пору року зберігати тепло всередині, економлячи енергію для обігріву. У літню спеку будинок не нагрівається настільки сильно, як каркасний будинок, наприклад. Стіни, зведені з цегли здатні «дихати» - пропускати крізь себе найдрібніші частинки повітря. За рахунок цього усередині приміщень підтримується комфортний, середньо врівноважений рівень вологості.
Вигідні гідності матеріалу оцінили не тільки архітектори, а й дизайнери. Їх привабила, в першу чергу широка гама кольорів, відтінків, а також форм цегли.
До головних вигідним достоїнств цегли відносяться:
Котедж, побудований з цегли, має максимальну ступінь природної протипожежного захисту;
Будинок з цегли має високий рівень стійкості до впливу агресивного зовнішнього середовища, перепадів температур, вологості. Такому будовою не страшні ні дощ проливний, ні сніг, ні мороз, ні сильний, ураганний вітер. Головне, - щоб будинок мав міцний фундамент, і покрівельні роботи виконані з дотриманням технології;
Навіть через кілька десятків років, будинок з цегли збереже свій первинний зовнішній вигляд, не втратить яскравості фарб. На стінах не утворюється цвіль або грибок, чи не з'являться які-небудь шкідливі для здоров'я мікроорганізми;
Високий рівень шумоізоляції, збереження тепла;
Міцність, надійність і довговічність будинку з цегли - будови подібного типу можуть служити 100 років і більше, не вимагаючи капітального ремонту або реконструкції;
Екологічна безпека натурального матеріалу. Цегла, виготовлений з глини методом її випалу, складається на 100% з натуральних природних матеріалів;
Завдяки невеликому розміру цегли, будівельні проекти будинків відрізняються, мабуть, найбільшим розмаїттям форм, конфігурацій. Тут можуть бути втілені в життя найсміливіші задуми інженерів, дизайнерів і власників.

Основні різновиди.

Зараз є два основних види цегли, використовуваних в будівництві: силікатна і керамічна. Головна їхня відмінність - у складі матеріалу. Так для виготовлення силікатної цегли основа - вапно, спресована під високим тиском. Колір такої цегли білий або світло-сірий. Пік популярності в країнах СНД припав якраз на роки Радянської влади. Керамічна цегла виготовляється з глини методом випалу і має привабливу, широку гаму кольорів, від світло-жовтого, до темно-коричневого. Саме цей матеріал найбільш популярний зараз і активно застосовується для зведення котеджу або будинку з цегли.
Окрема група матеріалу - облицювальний (або фасадний) цегла. Застосовується він для облицювання фасадів будинків, і характеризується підвищеною вологонепроникністю і морозостійкістю. Розмір і форма може бути найрізноманітніша: від прямокутних брикетів, до закруглених, клиновидних, фігурних та ін.
Враховуємо особливості цегли.
Відмінні якості, що дозволяють зводити такі популярні будинку з цегли, мають все ж ряд особливостей, про які потрібно бути обізнаним до прийняття рішення щодо вибору матеріалу:
Роботи зі зведення стін, перегородок - досить тривалий і трудомісткий процес. Все слід виконувати грунтовно, надійно, дотримуючись технологію, а також з урахуванням сезонного будівництва.
Маса будинку буде дуже солідною. Тому фундамент необхідно виготовляти з запасом міцності, значних розмірів і ретельно армувати підставу.
Висока вартість матеріалу. Такою вона була протягом багатьох років. Але зараз, з появою нових технологій виготовлення, будинок з цегли, стає більш доступним для людей.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинку з цегли за правилами
  2. Будівництво будинків з керамзитоблок
  3. Будівництво будинків з якісного пінобетону
  4. Будівництво будинку з цегли
  5. Будівництво будинку з цегли
  6. Будівництво будинків із цегли