Будівництво будинків із цегли і газосилікатних блоків

Апрель 16, 2015 – 22:26

До недавнього часу тільки цегла і бетон вважалися найнадійнішими будівельними матеріалами. Але з появою блоків (газоблоків, піноблоків) ситуація набагато змінилася. Тепер є можливість вибору, тому компанія пропонує три варіанти будівництва котеджів: із цегли, з різних блоків або суміщення цегли з блоками.

Наш магазин предоставляет широкий выбор гидробоксы отличного качества по доступной цене.

Будівництво цегляних будинків
Технологія будівництва як котеджів, так і будинків, при якій використовується цегляна кладка, є однією з найбільш популярних. Причиною цього є унікальні якості цього будівельного матеріалу. І це не тільки міцність, довговічність або пожежостійкість, але і можливість реалізації найрізноманітніших дизайнерських рішень, що стосуються архітектурних елементів. Для будівельних робіт використовується різний цегла і його вибір може залежати від вимог, що пред'являються до будови.

Будівництво будинку з газоблоків
Можливе будівництво будинків повністю зроблених з блоків. Це дає можливість швидко побудувати тепле і легке будівлю. Для таких будівель не вимагається потужний і складний фундамент. Та й сама вартість з таких блоків істотно нижче, ніж із застосуванням цегли. Будівельна компанія пропонує будівництво котеджів з такого матеріалу з повною обробкою як зсередини, також і зовні.
Будинки, побудовані з цегли та блоків
Найбільш зручний і вигідний варіант - це будівництво будинків, що складаються з блоків (газобетону, пінобетону), але з зовнішньою обробкою облицювальною цеглою. У цьому випадку несучі стіни будуть укріплена за рахунок застосування цегли, а завдяки використанню блоків будинок завжди буде теплий і сухий. Це дає можливість швидко прокласти всередині приміщень різні комунікації і провести оздоблювальні роботи.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинків із цегли - класичного матеріалу
  2. Будівництво будинків із цегли й керамічних блоків
  3. Будівництво будинку з цегли. Всі плюси і мінуси
  4. Будівництво будинку з цегли з монолітним пінобетоном
  5. Будівництво будинків із цегли надійно і міцно