Будівництво будинків із цегли - класичного матеріалу

Апрель 6, 2015 – 11:43

Саме цегла по праву вважається найкращим будматеріалом, адже правильно укладена цегляна кладка прослужить більше ста років. Замислюючись про будівництво цегельного будинку потрібно пам'ятати, що такі стіни не терплять деформацій і матимуть значну вагу. Тому зводити фундамент необхідно буде на глибину, що перевищує рівень промерзання грунту. Адже від надійності фундаменту залежить міцність і довговічність майбутнього цегляного будинку або котеджу.

Наша компания предлагает вам алюминиевые композитные панели, на сайте http://alutal.com.ua/products/profibond/profibond/stoimost1/ представлена полная информация.

Технологія кладки цегли
Зводять стіни з цегли за допомогою зв'язуючого розчину, який складається з цементу, води, піску і пластифікатора. Як правило, розчин кладки максимальну міцність набирає після закінчення 28 днів.
Якщо ж будівельні роботи проводяться при сильній спеці або морозі, то розчин може втратити половину своєї міцності. У сучасному будівництві використовуються різноманітні хімічні добавки, що підвищують морозостійкість цементного розчину.
Цегла має високу теплопровідність і паропроникністю, тому при будівництві необхідно зводити досить товсті стіни або укладати в кладку додатковий шар утеплювача. Це можуть бути пінополістирольні або мінераловатні плити. В даний час часто утеплюють цегляні будинки за допомогою системи мокрого фасаду.

При будівництві будівель з цегли для перекриття можуть використовуватися будь з / б плити або дерев'яний брус.
Переваги і недоліки цегельних будинків
Стіни з цегли запобігають перегріву приміщень влітку і прекрасно зберігають тепло в морози, а також володіють відмінною шумоізоляцією. Використання цегли виключає процеси гниття в таких стінах, а будь-який вплив навколишнього середовища (атмосферні опади, сонячні промені, перепади температур) не робить ніякого впливу на міцність цегли.
До інших достоїнств цегляних будинків відносять:
Довговічність і високу міцність;
Стійкість до появи цвілі, грибків та інших мікроорганізмів;
Негорючість цегли, хоча вогонь здатний на 60% зменшити його міцність;
Привабливий зовнішній вигляд будинку.
Але цегляні будинки мають і свої недоліки:
1. Значна маса стін вимагає зведення масивного фундаменту.
2. Будівництво з цегли є однією з найбільш дорогих технологій.
3. Хороша теплоізоляція цегляних стін можлива тільки при їх значній товщині і використанні додаткових утеплювачів.
Терміни зведення цегляного будинку
Якщо для будівництва будинку з цегли ви вирішили запросити професіоналів, то:
1. Пристрій фундаменту для цегляної будівлі займе від 2-3 тижнів до декількох місяців. Це залежить від обраного типу фундаменту і його призначення (наприклад, цокольний поверх або простий стрічковий фундамент).
2. Кладка цегляних стін в середньому займає близько 1 місяця на кожен зводиться поверх.
3. Покрівельні роботи виконуються за 3-6 тижнів залежно від типу майбутнього даху (мансардні, багатоскатний, горищні та ін.).
4. Внутрішні роботи, що включають прокладку всіх інженерних комунікацій, займають 6-12 місяців.
В середньому будівництво будинку з цегли з подальшою внутрішньою обробкою займає від 1 до 2 років.
Незважаючи на значні витрати на зведення, цегляні будинки на будівельному ринку залишаються найбільш привабливими. Так як зручність і комфорт проживання, а також довговічність такої будівлі повністю окупають вкладені кошти.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинків із цегли і газосилікатних блоків
  2. Будівництво будинків із цегли й керамічних блоків
  3. Будівництво будинків із цегли надійно і міцно