Будівництво будинків з якісного пінобетону

Июнь 8, 2015 – 12:05

Мы предлагаем Вам seo обучение, благодаря которому Вы научитесь профессионально продвигать свои сайты.

Для будівництва будинку існує багато різних будівельних матеріалів. Крім традиційних дерева та цегли, останнім часом користується популярністю пінобетон. Пінобетон має особливі переваги над іншими будівельними матеріалами. Головна його перевага - це низька ціна, що дозволяє істотно знизити витрати на будівництво. Також пінобетон є екологічно чистим матеріалом, він дозволяє підтримувати відмінний мікроклімат у вашому домі. Даний матеріал містить в собі пісок, цемент і воду, в ньому немає токсичних добавок. Якщо в пінобетон доданий фарбник, то відсоток фарби в ньому мінімальний.


Пінобетон легкий, він не тоне у воді, для нього не потрібно робити потужний фундамент, також знижуються і терміни на кладку стін. Ще одним плюсом піноблоків є їх вогнетривкість. Доведено, що стіна з піноблоків може протистояти відкритого вогню протягом чотирьох годин без відчутних руйнувань. Будинки з такого матеріалу можна будувати в горах, де висока небезпека землетрусів. Для спорудження такого будинку буде потрібно набагато менше часу, ніж для аналогічного будинку з цегли. Цей будинок не вимагає додаткового утеплення, в ньому буде хороша звукоізоляція.

Але все ж у будь-якому матеріалі є і свої недоліки, і важливо знати про них ще до початку будівництва. За своєю структурою пінобетон нагадує пористий шоколад, тому вдома з цього матеріалу досить теплі. Недолік такого блоку в тому, що він може бути пошкоджений при доставці та розвантаженні. Надалі на стінах можуть з'явитися невеликі тріщини, які є наслідком усадки або температурних коливань. Так як піноблоки мають не найкращий вигляд - виникає необхідність штукатурення фасаду, якої обробки облицювальною плиткою. Також будинок з пінобетону бажано армувати, що спричинить за собою додаткові витрати. Таким чином, враховуючи всі плюси і мінуси, ви можете зробити правильний вибір матеріалу.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинку з цегли за правилами
  2. Будівництво будинків з керамзитоблок
  3. Будівництво будинків із цегли надійно і міцно