Проекти

Октябрь 22, 2014 – 08:13

ТЕХНОЛОГІЯ кладка стін з цегли

Задумуючи будівництво цегельних будинків необхідно пам'ятати, що цегляні стіни мають значну вагу і не терплять деформацій. У зв'язку з цим необхідно зводити фундамент на повну глибину промерзання грунту. Від надійності майбутнього фундаменту - залежить довговічність і надійність майбутнього котеджу або будинку з цегли.

Наша компания Global Engineering предлагает свои услуги эффективная водоподготовка и водоочистка от профессионалов. Мы предоставим Вам консультацию грамотного специалиста, а так же качественное сервисное обслуживание по доступным ценам.

Зведення стін з цегли виконується за допомогою зв'язуючого розчину, що складається з цементу, піску, води і пластифікатора. Зазвичай розчин кладки досягає максимальної міцності після закінчення 28 днів, але, якщо облицювальні та кладочні роботи проводяться в сильно спекотне або морозний час року, то міцність розчину, може знизиться до половини.

У зимовий час багато каменярі, щоб не припиняти кладку цегли, під час замішування цементно-піщаного розчину, додають різні хімічні добавки, які підвищують його морозостійкі властивості.

Особливостями сучасної цегли є висока його теплопровідність і паропроникність, тому при будівництві будинків слід зводити товсті стіни або додатково укладати в кладку утеплювач у вигляді пінополістирольних або мінераловатних плит.

Останнім часом великою популярністю стала технологія утеплення цегельних будинків по системі «мокрий фасад.

При будівництві цегельних будинків і котеджів можна використовувати будь-які залізобетонні плити перекриття або призвести більш полегшене балочне перекриття з дерев'яного бруса.

При будівництві цегельних котеджів або будинків під ключ, дуже часто використовують облицювальну цеглу. Він надає об'єкту гарний зовнішній вигляд і зберігає свою якість протягом багатьох років. Однак іноді на поверхні облицювальної цегли з'являються висоли або розводи білого кольору, яких можна уникнути, обробляючи поверхню стін гидрофобизирующими розчинами.

ГІДНОСТІ ЦЕГЕЛЬНИХ БУДИНКІВ

Висока міцність і довговічність матеріалу.

Екологічність цегли.

Стійкість до появи грибків, цвілі та інших мікроорганізмів.

Високий ступінь захисту від загоряння.

Велика розмаїтість дизайнерських рішень по будівництву будинків із цегли.

НЕДОЛІКИ КІПРІЧНИХ БУДИНКІВ

Значна маса стін, вимагає зведення масивного фундаменту на глибину промерзання грунту.

Одна з найбільш дорогих технологій.

Для забезпечення гарної теплового захисту вимагається зведення товстих стін і застосування додаткових матеріалів.

ТЕРМІНИ БУДІВНИЦТВА КІПРІЧНИХ БУДИНКІВ

Пристрій фундаменту для цегельних будинків може затягнутися від 3 тижнів до 2 місяців. Все залежить від типу фундаменту і його призначення. Це може бути звичайний стрічковий фундамент або цілий цокольний поверх, що виконує функцію фундаменту і підвалу.

Зведення стін двоповерхового будинку може зайняти від 2 до 3 місяців. Орієнтовний термін будівництва одного поверху, займає близько одного місяця.

Залежно від типу покрівлі (багатоскатний, мансардний, горищні та ін.) Покрівельні роботи можуть проводиться від 3 до 6 тижнів.

Внутрішні роботи з прокладанням всіх інженерних мереж та з дотриманням всіх будівельних технологій, займуть від 6 до 12 місяців.

Будівництво цегляного будинку, з подальшою внутрішньою обробкою займе близько 2 років. Даний вид будівництва котеджів та будинків в місті Харкові вимагає багато знань і великого досвіду.

Усі будівельні та оздоблювальні роботи ми проводимо з урахуванням усіх будівельних нормативів і технологій.

В даний час вартість будівництва цегляних будинків в місті Харкові починається від 3000 гривень за квадратний метр, без урахування внутрішніх робіт.

Похожие статьи:

  1. Цегляний будинок або з піноблоку
  2. КОРОТКІ ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ
  3. Цегляний будинок з великим гаражем