Етапи будівництва

Ноябрь 5, 2014 – 22:50

Будь-яке будівництво починається зі створення проекту. Сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам два варіанти: індивідуальний проект котеджу дому та типовий проект цегляного будинку під ключ.

Наш Днепропетровский завод промышленного оборудования, предлагает Вам широкий ассортимент оборудования, один из которых высококачественные вентиляторы промышленные купить Украина по заводской цене. Мы дорожим своей репутацией и своим клиентам предлагаем только лучшее.

Що вибрати?

Індивідуальний проект - це створення будинку вашої мрії з урахуванням всіх вимог. В тісній співпраці з нашим архітектором створюється зовнішній вигляд і оздоблення проекту будинку, про який мріяли ви і ваші близькі. Як правило, вартість індивідуального проекту вищі вартості типового.

Типові проекти цегляних котеджів і будинків - це відпрацьований варіант будівництва, раніше використовуваний при зведенні малоповерхових житлових будинків. Оригінальність оздоблення тут відходить на другий план, але при цьому всі інші аспекти залишаються на висоті: естетика, надійність, довговічність, міцність і т.д. Вибираючи типовий проект, ви маєте можливість заощадити на первісних витратах будівництва ні одну тисячу рублів.

Будівництво цегляних будинків під ключ

Наша компанія надає послугу будівництва будинків із цегли під ключ. Ми акцентуємо вашу увагу на те, що дана послуга носить комплексний характер. Іншими словами, наші клієнти позбавляються від будь-яких турбот, доробок, доопрацювань. Ми отримуємо завдання і прикидається його в життя. По закінченню терміну робіт, ви отримуєте повністю придатний для життя будинок. В основному для будівництва цегельного будинку під ключ використовується подвійна щілинна цегла.

Послуга - будинки з цегли під ключ, включає:

архітектурне проектування;

створення дизайну інтер'єру;

безпосереднє будівництво (влаштування фундаменту, зведення коробки будинку, дахи);

архітектурний нагляд. Систематичні перевірки дотримання якості будівництва, термінів, етапності;

інженерні види робіт (каналізація, опалення, водопостачання, електромонтажні роботи, димохідні системи);

зовнішня і внутрішня обробка котеджу;

Переваги будівництва цегляних будинків під ключ

Домівки цегельні під ключ - переваги і гідності:

за багато тисячоліть технологія будівництва з цегли неодноразово доводила свою спроможність. Сьогодні вона доведена до досконалості;

будинок з цегли здатний прослужити 100-150 років;

будинки з цегли суміщають в собі ряд інших достоїнств як то міцність, екологічність, відмінні тепло- і звукоізоляційні якості.

Окремо відзначимо той факт, що цегляні поверхні сумісні з будь-якими популярними сьогодні видами зовнішньої обробки. Найпоширеніший варіант - штукатурка і подальша забарвлення спеціальними фасадними фарбами, а так же облицювання цеглою. Досить часто штукатурку також комбінують з облицюванням стін штучним, натуральним каменем, керамогранітом та іншими облицювальними матеріалами.

Похожие статьи:

  1. Будівництво цегляних будинків
  2. Будівництво цегляних будинків Проекти
  3. Будівництво будинків із цегли
  4. Будуємо цегляний будинок своєї мрії
  5. Будівництво цегляних будинків без проблем під ключ